Ok ik stond zojuist versteld van mijn zoontje (bijna 3). Hebben het de afgelopen dagen over sinterklaas gehad en kadootjes etc. T. weet door de boekjes dat de sint door de kachel/openhaard komt, want op t plaatje was hij vies geworden.
Wij hebben een sieropenhaard. zoonlief vroeg is dat onze kachel, ja dat is onze kachel, kan die open? Nee die kan niet open is voor de sier is nep. T: hoe kan sint dan binnen komen sint komt niet binnen dan.
HUH omg nu al die logica!! Het besef van sint is nog niet gevallen, heeft sint nog nooit bewust gevierd. Dit is niet normaal, waar haalt hij die logica vandaan??
Haha, ze zijn erg slim ja... Hier weet onze dame ook precies hoe het werkt! Sint is nu nog in Spanje en komt met de stoomboot en zwarte piet komt ook mee. En die is wel erg zwart. En mooiste komt nog, die info heeft ze niet van mij, dus hoe ze het allemaal weet.... Geen idee, maar ze pikken het toch op dus. Ik heb maar niet vertelt dat hij hier in huis komt, denk dat ze dan bang wordt. Het is een dikke schietend namelijk
Super! Onze sierhaard kan wel open en moet dus open van onze 3,5 jarige zodat de Sint erdoor kan!
Mijn ouders hun haard kan niet open en wij hadden die opmerking ook 's gemaakt. Ze hebben ons toen gezegd dat de Sint dan de cadeautjes via de garage naar binnen brengt. Ze lieten de garage open op het moment dat wij gingen slapen (nadien ging die gewoon terug dicht natuurlijk) zodat de Sint via daar binnen kon komen.
reacties (0)