Gaat t dan toch mis?

Gisteren toen ik de kleine op bed ging leggen voelde ik opeens iets warms lopen. Ik snel naar de wc... en was een heleboel slijm met oud bloed. Ik schrok enorm... ook omdat ik daarvoor al veel last heb gehad van felle steken in mn buik.

Na een uurtje is het gestopt, maar de buikpijn bleef. Ook vannacht.

Vanmorgen de verloskundige gebeld en die vond het niet echt verontrustend... wel moet ik nu rustig aan doen, veel liggen en me even ziek melden op mn werk. Mogelijk kwam t door t werk waar t erg druk was geweest.

Nu net weer die verschrikkelijke steken. Ik word er zo moedeloos van. Ik dacht gisterenmiddag net... nou nu kan ik bijna gaan genieten. Ik ben bijna 12 weken zwanger, maar nee dus. Morgen heb ik een echo. Jammer genoeg pas om 15.00. Ik zou daarvoor eerst werken, maar dat heb ik nu dus afgezegd. Ik denk dat ik mn zoontje wel gewoon naar mn moeder breng. Die weet niet eens dat ik zwanger ben, dus doe gewoon alsof ik ga werken, dan kan ik echt even rustig aan doen.

Ik vind het nu zo spannend. Hoop zo dat t morgen toch goed nieuws is.

385 x gelezen, 0

reacties (0)


  • yvonne1

    hoi hoi nou als het goed is ben je nu wel zo een beetje terug van je echo en ik hoop dat alles goed is gegaan!!! ik moet trouwens vrijdag voor de nekplooi dus ben er nu wel zeker van dat die steken een combinatie zijn van te veel hooi op je vork en de spanning!
    nog maals ik hoop dat het goed was en dat je het dan nu mis kan gaan vertellen tegen je naasten mensen...je mams?
    sterkte en ik hoop snel wat van je tevernemen xxx yvon

  • danoontje6

    Iedereen bedankt voor het medeleven!
    Ja, ik vind het ook wel heel spannend. Ik hoop zo dat t toch goed is. En nee kan de afspraak niet vervroegen omdat t voor de nekplooimeting is.
    De verloskundige vond het niet echt verontrustend, daar moet ik dan maar aan vast houden. Misschien is het ook wel een combinatie van dingen. Was namelijk al erg gespannen voor de echo. Misschien is t bandenpijn/groeipijn in combinatie met flink rommelende darmen. Heb nog steeds geen bloedverlies... en ook geen krampen of ongi gevoel... alleen af en toe steken. Als ik zo gestresst blijf kan ik misschien morgen wel even mn verloskundige bellen en vragen of ik niet langs mag komen om te kijken of ze t hartje kan horen... maar daarnaast houd ik daar niet zo van. Ik vind dan dat ik dan maar geduld moet hebben. Moeilijk hoor!
    Nou ja nog ruim 23 uur en dan weet ik meer. Proberen vroeg naar bed te gaan. Heb wat dvdtjes gekocht dus als ik niet kan slapen kan ik iig zo mn tijd wel doorkomen.

  • heidie79

    kan me helemaal voorstellen dat je daar van geschrokken bent! en dan duurt wachten wel lang ja...maar zoveel mogelijk slapen zou ik zeggen, dat zul je nu wel nodig hebben na die drukke tijden op het werk en als je zoontje dan toch bij oma is zou ik gewoon ff die paar uurtjes grijpen als ik jou was!!!

  • Gmom

    Jeetje, wat eng, Arme jij, 25 uur in onzekerheid zitten!
    Kan je niet kijken of je de afspraak evt nog naar de ochtend kan verzetten met dit verhaal? Sterkte!
    xxx

  • marian

    Hey meis,wat naar en eng,heel veel succes morgen en zal duimen dat alles goed is!!!