Update Chloe

Lieve BB meiden,

Allereerst bedankt voor alle berichten  en oproep om kaars te branden van ikbenmoedergeworden.

De situatie nu :
Momenteel zijn ze de pomp aan het afbouwen welke haar slapende houdt/hield.
heeft nu 2 anti epileptica's en heeft geen kracht in re arm. re oog kan ze niet focussen maar dit alles kan beter worden als de slaapmedicatie is gestopt. We wachten af. Als de medicatie morgen geheel is afgebouwd zullen ze 24 uur observeren en dan mag ze over naar de gewone afdeling.

Wat is erg gebeurd:

Op 14 juni 2011 om 21.50 begon ze intens opeens te huilen niet te stoppen na 15 minuten heb ik mijnman1 wakker gemaakt en gezegd dat we echt naar het ziekenhuis moesten, ik zag en voelde dat het niet klopte. na contact te hebben gezocht met de eerste hulp zijn wij meteen vertrokken.
Eenmaal aangekomen in het ziekenhuis was het 22.40 ze huilde soms maar was erg moe.
nog geen 10 min op de ic begon ze convulsies te krijgen.
Na 12 minuten kwam er rust in haar lichaampje wel was zij niet aanspreekbaar, ze had een grote dosis diazepam gekregen en is ook de reden van het stoppen van de schokken.
 na een kleine 2 uur begon ze weer. tussen tijds niet aanspreekbaar geweest. om half 3 zijn wij overgeplaatst naar de kinderafdeling in het vumc, ook werd er gestart met medicijnen op aanvallen tegen te gaan. De gehele nacht bleef zij met haar ogen tikken en reageerde ze niet op aanspreken ze begon alleen kort te huilen doordat ze verstoord werd. ( soort reactie maar ik heb het over oog contact).
 in de ochtend om 5 uur na de hele tijd naast haar te hebben gezeten zag ik haar nog bleker worden  wederom aan de bel getrokken en had ze nog steeds of weer aanvallen ( ze gaan er van uit dat het vanaf het begin continue was ) aangezien haar rechter arm en been slap en bewegeloos waren waren ze bang voor een hersenbloeding ( ivm haar syndroom is de kans bij grote aanvallen aanzielijk) . Meteen mijn man gebeld dat hij moest komen. Om half zeven in de ochtend ging zij voor ct scan om hersenbloeding uit te sluiten gelukkig was dit dus niet het geval. De shocken van haar been en arm kwamen geregeld terug en tot half 10 heb ik ook geen contact met mijn kleine meissie gehad.
Toen wij eindelijk voor EEG gingen ( hersenfilmpje) was zij nbog bleeker en leek ze onrustiger te worden eenmaal op de kamer voor eeg zakte haar saturatie ( zuurstof in bloed) steeds meer . Toen de elektroden bevestigd waren, zakte de saturatie tot 60 % ( grens 95%) en begon zij weer te schokken na een aanval van 6 minuten en herstel van saturatie waren wij er helemaal doorheen de zuster en arts bleven erbij en wij moesten even een luchtje scheppen. na 10 minuten kwamen wij terug. Daar stonden 5 artsen om haar bedje ze kreeg zuurstof en kregen vermeld dat ze direct naar de ic moest en beademd zou gaan worden, De situatie was levensbedreigend en de aanvallen waren continu met nog geen seconde rust.
Om dat er geen plaats was op de ic van het vumc moest ze worden overgeplaatst naar het AMC dit was met zwaailichten en al en wij konden niet mee. ( arts, ambulance vpk, vpk en apperatuur moest mee)

15 juni was een hel maar in de avond leek zij door de slaapmedicatie heen toch weer te reageren wij konden ons geluk niet op.
Op 16 juni werd de slaappomp gestopt maar helaas binnen een uur begon ze weer aanvallen te krijgen.
dit maal was er een ophoging nodig en lag ze wederom kritiek.
Ze heeft nu in totaal 48 uur aanvallen gehad en heeft zware medicamenten gekregen. het is een vechter maar wat een zorgen om je dochter. Haar kwijtraken was en is een grote kans die aanwezig is.
 op 18 juni was ze officieel aanvalsvrij en zijn we begonnen om langzaam de medicijnen af te bouwen.

later meer.

jullie zijn super lief dank ben nog wel even afwezig hopelijk begrip hiervoor dat ik niet op alle blogs of vragen reageer.

liefs marcella

615 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ~mama do~

    Wat heftig allemaal zeg!!! ik kan me een beetje voorstellen hoe je je voelt! nadat onze dochter ook aan de beademing heeft gelegen in het amc hefet mijn man door alle stress ook een hele heftige epileptische aanval gehad. het is zo verschrikkelijk dat je nooit weet wanneer er weer wat gebeurd of hoe en hoelang.... en dan is het bij jullie je kleine meisje, zo hulpeloos! krijgt ze nu standaard anti epileptica? heel veel stertke met alles

  • mamavanrosa

    jeetje , ik kan het allemaal niet geloven wat erg !! en wat een verdriet voor jullie , ik vind jullie kanjers !!! heel veel sterkte en geluk !!

  • finally-a-mommy

    Mijn hemel... zit dit met tranen in mijn ogen te lezen! Wat verschrikkelijk! Wat zullen jullie door een hel gaan, je kleine meid zo te zien liggen, zo hulpeloos...
    Ik wens jullie heel veel sterkte en alle kracht die er is!

  • minni399

    Jeetje,wat erg om je kindje zo te moeten zien.Ze boft maar met zulke ouders!Ik wens jullie Heel veel sterkte en kracht voor de aankomende periode toe........

  • polleke

    meid wat erg voor je dochtertje en jullie heb je blogs gelezen ik steek een kaarsje aan voor jullie meisje heel veel sterkte

  • Mother-LLove

    Ik ben hier via een bericht van ikbenmoedergeworden gekomen en wil jullie graag namens mijn gezin heel veel sterkte wensen! Ik zal voor Chloé bidden.

  • lente mama

    oh wat heftig. heel veel sterkte!!!

  • si78

    Ik ken je niet maar wat een verschrikkelijk en afschuwelijke verhaal! Wat moet je als kersverse ouders toch allemaal meemaken. Arme kleine Chloe!! Ik duim voor jullie en zal vanavond een kaarsje branden voor het meisje! Alle goeds en heel veel beterschap gewenst! En hou jullie sterk!
    Liefs Si

  • esther567

    Lieve schat,

    met tranen in m'n ogen las ik je vorige en dit bericht. (ik was al even niet op bb geweest).
    Wat vreselijk dat dit is gebeurt en dat de eerste serieuse tekenen van het sydroom nu een feit zijn.
    Natuurlijk had je gehoop dat het op z'n minst nog heel lang zou duren.
    Wat zijn het angstige momenten geweest en je zult wel duizenden malen gedacht hebben: Kon ik het maar van haar overnemen. machteloos!!! Ik weet niet hoe het is en hoop zoiets ook nooit mee te hoeven maken, maar ik kan er wel een voorstelling van maken hoe het is. Jullie mooie, lieve meisje....... Wat kan het leven toch gemeen zijn. Voor jullie een jaar van grote vreugde, wat nu zo omslaat. Natuurlijk wil je genieten van de mooie momenten, want Chloé is niet alleen het kind met het syndroom met de moeilijke naam. Chloé is jullie mooie lieve dochter net als die van ieder ander. Hetzelfde gevoel in de zwangerschap, hetzelfde gevoel bij haar geboorte, hetzelfde gevoel bij haar eerste lachje, hetzelfde gevoel bij haar lieve geluidjes, hetzelfde trotse gevoel als elke ouder heeft! Ik zal alsnog een kaarsje voor jullie branden. Ik wens daarbij dat Chloé een kind mag zijn zoals elk ander kind en dat de vervelde zaken op de achtergrond zal blijven. De toekomst zal onzeker blijven, maar ik hoop dat het allemaal binnen de perken mag blijven. Fijn dat het nu weer iets beter gaat Heel veel sterkte in de onzekere toekomst. Maar vergeet niet te genieten van de mooie dingen.

    Liefs van Esther

  • klaver-4

    Denk vooral aan je eigen gezinnetje dat is het allerlei belangrijkste

  • zevende-hemel

    Ik kom via via op je site Verschrikkelijk zeg wat een verhaal.PPff ook al ken ik jullie niet ik zal aan jullie denken en een kaarsje branden voor jullie kleine meisje Heel veel sterkte

  • Lianne84

    Afgelopen dagen veel aan jullie gedacht, hopelijk blijft het de goede kant op gaan nu. Helemaal niet erg dat je weinig op bb bent, je hebt even belangrijkere dingen aan je hoofd.

  • ikbenmoedergeworden

    Lieve Marcella, Jeff en Chloe,

    Jullie zijn in mijn hart en gedachte, het idee dat jullie mooie lieve dochter daar zo ligt breekt mijn hartje. Hou je sterkt, ik weet zeker dat ze zich er doorheen slaat, ze heeft straks jullie heel hard nodig.

    Knuffel voor jullie alle drie, van mij en mijn meisje!

  • MamaLinda-79

    tjeeee meis, wat heftig dit! Ontzettend veel sterkte. Ik hoop zo dat ze hieruit komt.
    Liefs Linda

  • m84

    Lieve Marcella, wat een ontzettend heftig verhaal!!! Nogmaals HEEL VEEL sterkte voor jullie! Liefs