Chloé weer bij consultatiebureau geweest

He meiden,

Zo ons meissie is weer naar  het consultatie bureau geweest en wat doet ze het goed! 2 mei zal ze 8 maanden worden WOWWWWWWIIEEEE.

Ze weegt nu 9440 gram en is 72 cm ohhh heerlijk wijffie. Ze zijn zeer tevrede met de ontwikkeling het is gewoon een 'normale'baby.

Het viel me op dat enkele mensen in mijn omgeving zeiden dat ze dik was, wat nou dik! Ze is goed geporportioneerd, en zit boven het gemiddelde maar meer ook niet. En zeg nou zelf niets is lekkerderdan dat babyvet. En al die zeikers qua gewicht... shut up! ohh en het consultatiebureau zegt er niets over zegt juist dat ze er als een GEZONDE MEID uitziet. heerlijk!

Ze is gelukkig, blij en ziet elke dag wel iets nieuws gewoon een topper.

liefs marcella

555 x gelezen, 0

reacties (0)


  • esther567

    Goed hoor! Chloe is gewoon een lekker ding! Babyvet hoort er bij, lekker gezond.
    Fijn dat het zo goed gaat. Kind gelukkig= ouders gelukkig

  • stronkje en jb

    hahah precies als JB alleen is die een cm korter en weegt 9.2 kilo. ik hoor ook niets anders als wat een dikkertje hahah. Dan zeg ik altijd ja heerlijk toch heeft hij tenminste wat reserves en kan ik hem lekker vasthouden hahaah. niks dik gewoon een gezonde baby :)

  • MamaLinda-79

    Wat fijn meis, mensen zijn soms echt dom vind ik ;)
    Laat ze maar lekker lullen. Je meissie is top!
    XXX

  • m84

    Dat is weer mooi nieuws!!! Goed zo, fijn dat jullie lieve 'kleine' meid het zo goed doet!!! Liefs