Lieve BB-vriendinnekes,
Wat werkt dat verslavend zeg, het schrijven van blogs. Nu is het ook mijn vak om te schrijven, maar dat is dan weer een heel andere tak van sport. De onderwerpen waar ik over schrijf zijn dus wat anders dan wat ik hier aan het papier toevertrouw en met jullie deel. Anyway: vanuit mijn kant eigenlijk niet heel veel boeiends te melden, aangezien ik in de meest saaie periode van de cyclus ben aanbeland. Ach ja, is het niet altijd beter dan de menstruatiefase? Dat wel, nu kunnen we eindelijk weer fijne avondjes hebben samen, want ja, ik houd er zeg maar niet zo van om hem over de rode zee te laten varen, als jullie begrijpen wat ik met deze metafoor wil zeggen. Ik ben wel erg blij dat mijn menstruatie maar een dag of twee, drie, duurt. Heb er aanzienlijk meer last van gehad dan vroeger, nu blijkt dus wel wat er allemaal aan hormonen zit in onze anticonceptiemiddelen van vandaag de dag. De hormonen spelen dan ook soms nog wel eens op, ik merk aan mezelf dat ik soms echt opvliegerig kan zijn, en waarom? Geen idee, dat had ik eerst namelijk nooit. Het zal wel even wennen zijn, voor m’n lichaam. Tja, ik had eigenlijk niet anders verwacht.
Vandaag mijn liefste jarig, 27 jaar alweer. Een mooie leeftijd, ook voor een man om een kleintje te krijgen (vind ik zelf) . Misschien lukt dat dan nog , en anders is hij maar een jaartje ouder, ook geen enkel probleem. Als het maar lukt. Mijn beste vriendinnetje woont in Zuid-Frankrijk en is nu al ruim twee jaar het proberen en is bezig met kunstmatige inseminatie. Was deze maand elf dagen over tijd, en alsnog niet zwanger. Wat leef ik met haar en wil ik graag delen dat ook ik bezig ben om een klein wondertje te maken, samen met mijn lieve J.. Maar ik wil het niemand vertellen en vind het ook cru om te laten merken dat we ook bezig zijn, juist omdat het bij hen niet goed lukt. Dat is straks nog moeilijker, als het bij ons hopelijk ooit mag lukken.
Maar meiden, wat is het lastig om hier niet teveel mee bezig te zijn! Nu, in deze fase van de cyclus, valt het nog mee en ben ik zelf hartstikke ontspannen. Doordat ik graag met jullie praat op BB, is het vanzelfsprekend dat ik er onbewust en bewust meer mee bezig ben. Dat wil ik niet missen, maar aan de andere kant wil ik het absoluut geen obsessie laten worden. Wel vind ik het gewoon ontzettend interessant, hoe het allemaal werkt. Ook de werking van mijn eigen lichaam en hoe een zwangerschap ontstaat en uitgroeit tot een klein wonder. Ik wil het straks echt een verrassing laten zijn en kan mijn mond goed houden, maar soms wil ik het zo graag delen! Dus nog even sterk zijn en mijn mondje houden.
Ik laat jullie weer even met rust, vandaag dus dag 5, nog niets aan het handje en nu heerlijk relaxed op naar mijn vruchtbare periode! We’ll see!
Liefs,
Claud
reacties (0)