Vanmorgen zou de embryoloog tussen acht en negen bellen. Hij belde precies om 9.00 uur. Pfff.. Ik had weer zweethandjes hoor. Lieve had alle telefoons bij mij in de buurt gelegd. Dit klusje mocht ik opknappen.
We waren allebei nerveus. Wat zou hij zeggen? Straks ligt er niets meer in het lab! Misschien is de kwaliteit wel heel erg slecht... Allemaal akelige gedachtes die ik afwisselde met mijn nieuw mantra; 'I gotta have faith!'.
We hopen zo dat we een terugplaatsing hebben!
Gelukkig was het nieuws heel goed. Alle drie zijn ze mooi aan het doordelen. Ze liggen goed op schema. Ze zien er alle drie goed uit.
Hij gaat de ontwikkeling nog een dagje volgen en daar belt hij morgen over terug. We horen dan hoe het er voor staat en of de terugplaating morgen of zaterdag is.
Dat is allemaal super goed nieuws. De kans dat ze nu alle drie ophouden met delen en we morgen of zaterdag geen terugplaatsing hebben is wel heel klein.
reacties (0)