Milans inimini nageltje van zijn inimini ringvingertje....

ff van me afschrijven

zoals ik in mijn vorige blog al had gesgreven heeft milan een ongelukje gehad op het KDV en ligt het inimini nageltje van zijn inimini ringvingertje er zo goed als af, het zit nog aan een heel klein iniminimini stukje vast. (snik, snik, snik)

vanmorgen vond ik de vinger wat pussig, en gelig dus ik al in paniek! denk das niet gooooeeeed! haha!
ik schoonmama gebeld (die is altijd wijkverpleegkundige geweest dus die weet nog wel eens wat) ik kom wel even kijken zei ze, (had ook niet anders verwacht ;-) bel nie voor niets he )

me schoonmama gekeken en dat is dus wondvocht, milan maakt het allemaal niets uit als je er aan zit en de zwelling neemt ook al af. ik moest dus maar even een badje biotex maken (wat lieve schoonmama bij der had hahaha) zodat het goed ontsmet werd en daarna een pleister met betadine er op en dan goed en regelmatig verschonen.

mama is weer gerust gesteld!!! en morgen mag oma weer even kijken hahahahahaa!!!

xxx overbezorgde mamsie

p.s. allemaal een geweldige moederdag gewenst, met heel veel lieve en zelf geknutselde cadeautjes, en met heel veel liefde klaar gemaakte ontbijtjes van jullie prachtige wondertjes.

472 x gelezen, 0

reacties (0)


  • maan sterre prins.

    o, zo jammer voor je kleine ventje zeg!
    hope genees het vingertje heel vlug.

  • astrid, jason en riley

    Arm ventje gelukkig heeft hij er zelf weinig last van alleen wij als ouders zijnde

  • cardine

    ach wat lief dat je een persoonlijk consult van je persoonlijke wijkverpleegkundige hebt gehad, en morgen weer!!! hihi veel succes ermee!
    fijne moederdag! xxx car