Punctie

Dat was me een ochtend. Vanochtend al om 7.15 uur de wekker want ik moet me om 8.00 uur melden in het ziekenhuis, even bloedprikken. Binnen 1 minuut stond ik weer buiten. Naar huis en lekker ontbijten. Manlief was al weg, met familie naar de familie in N-O Groningen. Ik heb me afgemeld, zo´n eind (2,5 uur) in de auto, yak! Nog even relaxen en om 11.10 uur mocht ik me weer melden in het ziekenhuis, nu voor een follikelmeting.

De echo was snel gepiept en alles zag er keurig uit. Ik mocht in de wachtkamer plaatsnemen  en de assistente ging bellen met Nijmegen voor de punctie. Deze kreeg ze niet te pakken maar kreeg wel een hele uitleg en ze gaat me zo bellen, thuis. En ik ben net thuis of ik word al gebeld. Dinsdag is het dus zover, dan gaan ze de punctie uitvoeren, zo spannend. Op het moment ben ik eigenlijk voor mijn doen best rustig. Ik snap mezelf soms niet meer.

Maar nog even wat getalletjes. Op het moment tel ik totaal 13 eitjes (op het lijstje staan 24 waarvan 11 groter dan 15 mm en nog 11 eitjes van 10mm of iets groter/kleiner). Zelfs 1 van 20mm en 10 van 17 mm en groter. Mijn baarmoederslijmvlies, geloof ik, is 15 mm. Bij het bloedprikken werd mijn oestrogeen gemeten op 9743. Geen idee wat het allemaal betekend, voor een deel wel maar ach. De resultaten zullen we toch na de punctie moeten afwachten. Ik hou jullie op de hoogte.

Wordt vervolgd....

463 x gelezen, 0

reacties (0)


  • chybou

    Hoi hoi, hoe is het gegaan vandaag? Ik heb enorm voor je geduimd!

  • Marietje80

    Oh wat spannend! En volgens mij een hele mooie verzameling eitjes! Ik hoop zo ontzettend dat die punctie maar eenmalig is voor je... Mijn duimen gaan weer voor je draaien ;). Ik hou je in de gaten!

  • noriyuki

    Wat spannend allemaal! Hoop dat de punctie meevalt morgen!! Ben heel benieud hoe het gaat, wij gaan waarschijnlijk dezelfde molen in, dus alle info is welkom!! Lees aldoor je blogs, maar even een dip gehad, vandaar wat weinig input van mij! Veel sterkte morgen en ik hoop op een heel goed resultaat!!

  • natas33

    Spannend!!!! Succes en hoop dat het meevalt!!!! xxx

  • karin30

    Spannend!! heel veel succes morgen.

    Liefs

  • miracle-mommy

    spannend meid, ga hard voor je duimen morgen, succes!!!

  • chybou

    Dat is goed nieuws... Fijn dat het allemaal zo voorspoedig gaat. Kunnen we elkaar even gezelschap houden op het wachtbankje... Toch wel gezellig.
    Probeer je niet te druk te maken om de punctie. Je hoort zo veel verhalen, maar het is voor iedereen weer anders. Dinsdagavond zit het er op.
    Ik ga voor je duimen.

  • Joanna-riv

    succes !

  • bertine81

    Spannend meis, op naar dinsdag! Succes alvast, wacht op je nieuwe blog...Liefs