Eindelijk is mijn ongi begonnen afgelopen zondag. Gister kon ik dan terecht in het ziekenhuis voor een uitgangsecho. Het zag er allemaal netjes uit en de gyneacoloog zag al wel potentiele kandidaten zitten die uit kunnen groeien tot ca 14 eitjes. We zullen zien wat het uiteindelijk gaat worden. Vanavond mijn eerste spuit met Puregon gezet. Iedere avond 2 injecties, ik prik me werkelijk lek. A.s. vrijdag (de 13e) mogen we voor de follikelecho en ben erg benieuwd.
Overigens heb ik eerder geschreven dat onze vriendin zwanger is en daarnaast lymfeklierkanker kreeg. Ze heeft inmiddels 5 chemo´s gehad en over ca 2 weken zou de bevalling worden ingeleid. Tegelijkertijd zou ik 2 verdiepingen lager liggen om een embryo terug te plaatsen terwijl zij in het zelfde ziekenhuis een kindje krijgt. Nu kregen we gisterochtend bericht dat onze vriendin spontaan is bevallen van een dochter en allebei maken het goed. Echt fantastisch en kan ik ook niet treurig om zijn.
Vorige week is een collega bevallen van een zoon en had ik wat meer moeite mee. Weer kwamen de tranen op mijn werk. Ik kreeg wel erg lieve reacties.
Tot zover en houd jullie van mijn IVF ronde op de hoogte.
reacties (0)