Afgesloten

Mijn 2e zwangerschap is vandaag afgesloten met een curretage. Zoals sommige mij hier al hadden gezegd valt het lichamelijk wel mee. Ik kreeg eerst een klein gesprekje met de arts, die alles duidelijk uitlegde. De assistente was ook heel aardig en probeerde mij echt op mijn gemak te stellen. Ik kreeg 2 injecties in de baarmoeder en daarna kwam het wegzuigen wat gelukkig niet zo'n pijn deed. De pijn kwam wel na de ingreep in mijn buik. Maar was niet zo heftig als de pijn van de punctie. Na een half uurtje rusten naar huis gegaan en mijn bed in gerold. Mijn man kwam met thee en een broodje en verzorgde mij goed. Ik was ineens wel heel erg moe en ben in slaap gevallen. De moeheid bleef aanhouden en ben pas rond 17.30 uur opgestaan. Ja, dan merk je toch wel dat zo'n ingreep niet niets is. Ik was totaal leeggezogen!

De avond ervoor moest ik 2 pillen vaginaal inbrengen voor het slapen gaan en 2 uur voor de ingreep nog een keer. Die nacht kreeg ik last van krampen. Ik dacht; o nee, nu krijg ik toch een spontane miskraam. Maar de krampen waren niet zo heftig als de vorige keer en het bloeden bleef uit. Die ellende bleef mij gelukkig bespaard. Maar het heeft mij wel een tijd wakker gehouden.

Nu ben ik best blij dat alles achter de rug is en mijn baarmoeder weer schoon zodat deze zwangerschap ook is afgesloten en we weer verder kunnen gaan. Ik heb het dan ook psychisch wel helemaal verwerkt. Ik heb 1 dag echt gehuild en er goed over kunnen praten. Ook op mijn werk en met vrienden.

Gister hebben we de vakantie geboekt. Het wordt Sri Lanka. Het blijkt namelijk dat in India de heetste maanden april en mei zijn. Dat wil ik mijn lieverd niet aandoen; hij kan daar niet goed tegen. ik denk dat het goed is dat we zo snel al op vakantie gaan (2 april) en dus iets leuks ondernemen. Zwanger worden lukt nu toch niet meteen en er moet dan afleiding zijn.

De negatieve conlusie die ik kan stellen is dat zwanger worden niet alleen moeilijk voor ons is, maar zwanger blijven ook. Ik vraag mij dan af of de volgende zwangerschap de kans op een miskraam juist vergroot of juist verkleind??

30 maart heb ik een gesprek met de gyn over hoe nu verder, want we hebben volgens mij nog 2 cryo's. Ik ben benieuwd of die de ontdooifase overleven. O ik hoop het zo en dat ze dan beiden kunnen worden terug geplaatst en we een 2-ling krijgen. Dan is mijn droom compleet en ik vind dat er wel eens een droom mag uitkomen!! Het is mij ook gezegd door iemand dat ik een 2-ling zal krijgen. Misschien is daar het wachten op.

Hopelijk is 3 keer scheepsrecht....

ps bedankt voor jullie complimentjes; ik ging ervan blozen....

436 x gelezen, 0

reacties (0)


  • elske78

    hallo wat verschikkelijk wat jullie mee maken.
    wij maken ongeveer het zelfde mee
    alleen wij raken zo maar zwanger
    maar krijgen steeds miskramen
    iedere keer als ik een echo moet maken
    dan blijkt het al 2 weken niet meer te leven
    4 feb was mijn 7de miskraam
    ik word er gewoon gek van
    en onze gyn zei jullie kunnen geen ivf behandeling krijgen
    er bestaat geen behandeling voor jullie
    dus met andere woorden wel vruchtbaar
    maar steeds miskramen
    de gyn zei als je nu onvruchtbaar was was er wel een behandeling
    wij proberen nog een jaar
    en de gyn zei als het dan niet lukt
    zulllen jullie helaas zonder kinderen verder moeten
    maar dat is zo moeilijk
    iedereen raakt zwanger en het gaat goed
    wij raken zwanger en het gaat steeds met 9 weken mis
    ik bid en hoop op die wonder
    hoe gaat het met jullie

  • mama-happinez

    Nieuw energie opdoen in Sri lanka. Ik ben daar nooit geweest, lijkt me ook super interessant..

    3 keer is scheepsrecht. Een mooie uitspraak ;-))

    Ga je lekker voorbereiden op je prachtige reisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

    Liefs, Kx

  • de-aanhouder-wint

    Ben blij dat je het voor jezelf al een beetje hebt kunnen verwerken. Wat een narigheid allemaal zeg! Ga maar lekker van je vakantie genieten. Hoop heel erg voor je dat 3 maal scheepsrecht is!

  • Elke84

    Fijn dat je het nu afgesloten hebt. Vergeten doe je nooit. Ik heb veel respect voor je dat je er zo openlijk over kan praten.
    Laten we idd hopen dat 3x scheepsrecht is voor jullie!!

    Liefs

  • Si78

    Nou je bent echt een spetter meid!! Wat ben je toch ontzettend sterk, ook vandaag weer! Het lijkt me een pijnlijke ervaring, zo'n curretage. Die spuiten enzo, daar moet ik niks van hebben. Fijn dat je lekker hebt kunnen slapen, dat doet een mens goed en heb je nodig gehad. Ik ben ook blij dat je het voor het grooste gedeelte verwerkt hebt en je je blik weer op de toekomst richt. eerst maar eens heerlijk genieten van een lange vakantie en dan weer verder met de kinderwens. Het is jullie zo gegund he!! Ik duim ervoor meid,
    tot gauw,
    liefs Si