Hoi BB vriendinnen,
Vandaag zelf het ziekenhuis gebeld en de uitslag gekregen, die was toch iets anders dan ik verwacht had. Dit omdat ze na de HSG hadden gezegd dat alles wel doorgankelijk was.
Nu blijkt links dus goed te zijn, maar rechts niet helemaal. Moest dus een afspraak maken met de gynaecoloog. Dat meteen gedaan en kan pas 5 maart terecht. Die man zal misschien ook nog wel op wintersport gaan of zoiets. Ben wel benieuwd wat hij te vertellen heeft en wat er misschien aan gedaan kan worden.
Wel begrijp ik waarom het zwanger worden nog niet gelukt is, de eitjes waren altijd aan de rechter kant te zien bij de echo's, dus er is dan wel een verklaarbare reden. Nu nog even horen wat de oplossing gaat worden voor ons.
Voel trouwens wel weer wat rare prikkeltjes/steekjes onderin mijn buik? Afwachten maar weer, deze maand geen medicijnen gebruikt, de maand hiervoor ook niet en toen duurde de cyclus 33 dagen, daar was ik best tevreden mee.
Liefs Naomi
reacties (0)