Evaluatiegesprek

Vandaag eindelijk het evaluatiegesprek. Was eigenlijk volgende week, maar omdat ik natuurlijk wilde weten wanneer ik kon starten, een weekje eerder.
Een voor ons onbekende arts, eigenlijk van het tweestedenziekenhuis, maar was een prettig gesprek. Onze eigen arts is voor onbepaalde tijd afwezig.
Ik stap zoiezo uit de Optimist studie. Dat was natuurlijk al bekend.
Ondanks de zeer goede uitgangsecho met veel opkomende eiblaasjes op cd 2 was 100 IE Gonal-F toch echt te weinig voor mijn eitjes. Of er iets mis was met dat ene eitje was niet te zeggen.
Ik wilde natuurlijk weten of ik nog in aanmerking kom voor een evt. 4e poging, die ik niet hoop nodig te hebben op kosten vant ziekenhuis. Dit zou nog in t team besproken moeten worden.
Voorlopig ga ik starten met 187,5 IE (i.p.v. 100 dus) op cd 2 en dan op tijd, dus voor cd 10 al een follikelmeting om de boel in de gaten te houden. En nog bij te kunnen sturen met hogere of lagere dosering. Dit leek me wel een goed idee.
Ook wilde ik, bij een volgende ronde twee embryo's teruggeplaatst hebben, mochten die er zijn dan. Ik heb een beslissingsschema van t ziekenhuis in Nijmegen gevonden op t net. Volgens hun schema heeft 1x2 embryo's net zoveel kans als 2 x 1 op een zwangerschap. En aangezien mijn kansen op een zwangerschap toch kleiner zijn gezien m'n leeftijd en ik nog nooit zwanger ben geweest. Dat vond ze wel ok. Tja wel een kleine kans op een tweeling (25% van de zwangerschappen) maar goed, dan zijn we gelijk klaar! ;-)
Heb weer een hele tas vol medicijnen meegenomen.
En.......... ik mag dus de volgende menstruatie starten met de pil. Jeeeehee, dat wilde ik ook. Ben ik dan niet te laat voor jullie december stop, vroeg ik nog. Nee hoor, ik denk dat je half november je punctie wel zult hebben. Nou weet je wat, zei ze, dan slik je maar 14 dagen de pil ipv 21 dan ben je in ieder geval op tijd.
Echt een gynaecoloog naar m'n hart! Dus nog een weekje eerder. (Ben nu al zenuwachtig!)
Ik verwacht half/eind oktober m'n volgende menstruatie. Op naar de tweede geslaagde ronde!!

433 x gelezen, 0

reacties (0)


  • rosella

  • pino21

    super meid goed nieuws ik ga weer voor je duimen hoor de volgende ronde.Fijn dat het een lieve arts was.XX

  • zonnestraaltje5

    super dat er een gyn is die met je mee denkt. succes meid..

  • brainblond

    Super zo'n gesprek en iemand die meedenkt. Succes hoor!! Mijn duimen draaien

  • Lumi

    Me duimen draaien mop. Xxx

  • hannah39

    Fijn hoor! Een fijne arts is altijd heel mooi meegenomen. Alle geluk gewenst!

  • Kel1982

    Wat fijn om te horen dat er weer schot in de zaak zit. Inderdaad wel erg fijn zo een meedenkend arts! Ik wens je heel veel succes

  • 85ik

    Wat fijn,een meedenkende arts! Super dat je vraagt om extra echo, i.v.m overstimulatie wat niet niks is. Heel veel geluj deze nieuwe ronde

  • roosje72

    wat fijn dat het zo'n goed gesprek was. het is zo belangrijk dat er mee gedacht wordt en dat je gehoord wordt. Ben heel blij voor je. Nou nog ff zwanger worden, maar met zo'n fijne arts moet dat en eitje (of moet ik embrootje zeggen) of twee zijn