Bevallen

[b]02 november [/b]
Een hoogzwangere vrouw besluit om Bennie op zondag 02/11/2008 om 0300h uit bed te schoppen. Het blijkt dat Liek toch wil dat ik het ziekenhuis bel in verband met twijfelachtige weeen.

Om 0346h zijn we in het ziekenhuis en wordt ze aangesloten op de CTG. Nu wordt duidelijk dat het echte weeen zijn en dat we er ons op kunnen voorbereiden. Na een hele periode van wachten en puffen wordt om 1240h een "pracht" van een zoon geboren.
* Naam: Joey Nicolai Schuit
* Gewicht: 4140 gram

Natuurlijk iedereen bellen en op de hoogte stellen en alle verdiende felicitaties in ontvangst nemen. Moeder en zoon gaan naar de kraamzaal en de vader gaat naar huis om bij te slapen.

Diezelfde avond besluiten we om naar haar op sterven liggende oma te gaan in het Gasthuis te Middelburg. Opa, haar dokter en haar broer waren er ook op het moment dat Bennie met die kleine de kamer binnenkwam. Ze konden hun ogen niet geloven dat ze toch nog waren gekomen om oma haar achterkleinzoon nog mee te maken. We hebben hem bij haar gelegd en ze maakte alles nog mee: ogen open; proberen communiceren en tranen. Het was een prachtig moment. De volgende dag kregen we te horen dat ze niet lang daarna was overleden. Ze heeft zitten wachten op haar achterkleinzoon; haar laatste wens is vervuld.

[b]03 november [/b]
Iedereen hoopt dat mama en zoon naar huis kunnen gaan, maar er moet nog een echo van Joey's buik worden gemaakt. Het lijkt erop dat hij teveel vocht vasthoudt en onderzoek moet duidelijkheid geven. Als de uitslag bekend is blijkt dat hij naar de couveuse moet en nader moet worden onderzocht. Het vocht blijkt zich rond de lever op te hopen en men weet niet waar het vandaan komt. Hele dag wachten en iedereen weer bellen en dan komt het langverwachte antwoord. Ziekenhuis Walcheren heeft er geen kennis van en na overleg met het Sophia Kinderziekenhuis te Rotterdam is besloten dat de specialisten daar er zelf even naar gaan kijken. Ofwel kind in de ambulance naar Rotterdam. We gaan dus niet overnachten in Middelburg/Vlissingen, maar in het Ronald McDonaldhuis in Rotterdam. Nadat we onze kleine nog hebben gezien natuurlijk

[b]04 november [/b]
Eigenlijk een hele dag wachten op niets. Hij ligt dus op de IC kinderen aan een suiker/zouten-infuus en aan de monitor, maar wordt al snel van die monitor afgehaald. Een echo daar heeft uitgewezen dat er bloedplekjes op de lever aanwezig zijn en ze nog niet weten waar die vandaan komen. De chirurg vindt het geen kwestie van opereren, dus een grote zorg minder. Wel moet hij nog een nachtje blijven in verband met bloedonderzoek. Vader en moeder besluiten om naar huis te gaan om schone kleding voor iedereen te halen. Bennie moest toch terug om zijn zoon aan te geven bij de gemeente. Morgen gaan we weer terug naar onze zoon.

<< WORDT VERVOLGD >>
<< WORDT VERVOLGD >>

PS: de tekst staat misschien vreemd, maar dezelfde blog is getypt door papa

389 x gelezen, 0

reacties (0)


  • 2Boys

    gefeliciteerd met jullie zoon Joey. Leuke naam he, zo heet mijn zoon ook. hihi. Veel sterkte met het verlies van jullie oma. liefs karin

  • daisy82

    hey meis, Van harte gefeliciteerd met jullie zoon. Wat geweldig dat oma hem nog heeft mogen zien!!! Voor nu heel veel sterkte met het verlies en ik hoop dat Joey snel naar huis mag!! liefs daisy

  • tasja2008

    Ontzettend gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Helaas liggen leven en dood heel dicht bij elkaar, maar het is heel erg mooi en bijzonder dat je oma toch haar achterkleinzoon heeft kunnen zien. Geniet ontzettend van de kleine man!
    X Natas

  • onze kleine

    Hey, Gefeliciteerd met jullie zoon!!!
    Wat fijn zeg dat oma hem nog heeft mogen zien!
    Hopelijk mag de kleine snel mee naar huis en kunnen jullie gaan genieten!
    Sterkte met het verlies van jullie oma!

  • Suli

    Gefeliciteerd aan papa en mama. En toch heeft oma haar achterkleinzoon kunnen zien. Waw :). Beterschap voor Joey.