Moeders voor Moeders

Vorige week dinsdag kwam Moeders voor Moeders (13-3-12) bij me langs. Was een beetje gespannen je zult net zien dat je met die test negatief test, 1 van de eerste dingen die ik haar dus ook vroeg was of ze me urine nodig had haha. Bedenk me nu pas dat ik haar volgens mij niet eens wat te drinken heb aangeboden haha, ach is ook niet zo erg zij hoefde haar urine toch niet in te leveren lol.

Nou al snel waren we in gesprek en tijdens het praten deed zij de test ze keek me vriend aan en zij ze is echt wel zwanger hoor.

Maar goed alles door gesproken en die zelfde avond gelijk maar in het kannetje geplast, ze zei dat ik de dag er na kon beginnen maar het is toch zonde om de urine van die avond gewoon door de wc te spoelen als je alles al in huis hebt. Hier word het niet opgehaald dus heb het maandag voor het eerst weg gebracht en meteen maar twee treetjes mee genomen. Kom anders 1 a 2 kannetjes te kort. 

En sinds ik hier aan mee doe voel ik me toch meer zwanger je denkt bij elk plasje heel bewust na, ik ben zwanger en kan andere mensen helpen om zwanger te worden! Dus mensen doe mee het is alleen maar super leuk!!!

En ik kreeg een leuk armbandje, en een tassenhanger (omdat het hier niet opgehaald word). 23 mei zal mijn laatste dag zijn! Ik denk dat ik het dan ook wel ga missen!

417 x gelezen, 0

reacties (0)


  • RealLove

    Ik ga daar ook aan meedoen als ik zwanger ben, ik wil ook graag nuttig zijn, en iets doen voor de medemens