Het blijft onwerkelijk, maar vandaag al weer 16 weken en 2 dagen zwanger!
Met mij gaat het goed. De spinsels in mijn hoofd zijn nog niet weg, maar zijn echt stukken minder. Ik werk er ook hard aan om wat stapjes terug te doen zowel op mijn werk als thuis. Ik ben zo'n ' ik doe 1000 dingen in 1 minuut' type dus dat kost soms best moeite, maar langzaam aan lukt het. Nu dus een aantal dagen vrij en ik moet zeggen dat het me prima bevalt! Nog heerlijk wat feest- en vrije dagen in het verschiet de komende weken dus kan ik zeker wat rustiger aan doen. Op het werk ga ik elke dag een uurtje minder werken. Wel met die belofte aan GGZ, werk en VK dat ik dan EERST naar huis ga, half uurtje slaap en dan pas DL ophaal. Anders weten ze ook wel hoe ik ben... :) Dit in ieder geval tot de 20 wkn. Daarna kijken we verder. Bij de GGZ hoef ik pas over 2 weken terug te komen waardoor er 3 weken tussen de afspraken inzitten en dat is alweer een weekje meer. Ook hij is erg te spreken over de vooruitgang. Al ben ik er nog niet.
Sinds zondag kan ik de baby ook voelen. Wel pas als ik rustig op bed of de bank lig s' avonds en met mijn had op mijn buik om het echt te kunnen lokaliseren. Maar ik voel het! Soms binnen 2 minuten soms na 15 min. Een geweldig en gerustellend gevoel. Hopelijk worden ze snel krachtiger! Zoals ik me nu voel houd ik de nu nog 3 weken tot de volgende afspraak bij de VK vol. En nog 4 weken geduld tot de 20 wkn echo... Pffff kan niet wachten!
Morgen begin ik ook weer met sporten. Behalve dat mijn buik dikker wordt bemerk ik ook dat de rest van mijn lijf weer aardig begint uit te dijen! En deze keer wil ik NIET 25 kilo aankomen. Al ben ik tot nu toe minder aangekomen dan bij DL.
DL vind het allemaal maar fantastisch en heeft dagen dat ze wel 100x zegt dat ze van baby houd en dan haar armen op de rug doet en zegt: ik hou zoooooooooveeeeeeeel van de baby en mijn buik overladen met kusjes. Zo lief!!! En ze wil de baby, baby koekoe noemen.... Ach ja, aangezien ze nog in de poep, pies en scheet fase zit vind ik koekoe nog best meevallen. hihi.
Al is DL wel weer in een pittige periode, zeer slecht luisteren. ZEER slecht luisteren.... Dodelijk vermoeiend, maar ja zoals alles: het is een fase... ;-)
Dat was het weer.
reacties (0)