15 weken en 1 dag zwanger

Hopla 15 weken en 1 dag.


Hoe het gaat? Nou slecht. De stomme gedachtes zijn weer volledig terug en hier baal ik enorm van. Het ging best redelijk en het leek er op dat ik die 2 weken tussen hartje luisteren en de eerste controle wel redelijk door ging komen. Echter begon het vanaf vorige week woensdag al moeizamer te gaan en sinds zondag (gisteren) is het mis. Kan de gedachte dat het mis is niet loslaten en heb ik mezelf er van overtuigd dat het mis is. Dat ik woensdag geen kloppend hartje hoor. Ik ben boos op mezelf en vind het frusterend. Vanaf vandaag ga ik ook een uurtje minder werken om zo meer rust te creeen in de hoop de serotonine afbraak verder te remmen. Eet me suf aan de vis en omega 3 ampullen en zwanger pillen. Natuurlijk is het niet alleen negatief, de donkere wolken lossen langzaam op. Voel me vrolijker, lichter en blijer. Ik kan inmiddels ook wel tegen de gedachtes vechten, maar maakt wel dat ik heel druk ben in mijn hoofd. Maar ik zet door!! Morgen GGZ en als ik woensdag bevestiging krijg dat het goed is ga ik mijn hood keihard uitalchen! Maar had graag gezien dat ik ' 40' weken vrolijk door zou komen.


De uitzet vorderd gestaag en de kledingkast is ook opgefrist. :-) Buikje groeit ook, maar voel nog niets. Vanavond gezocht naar de bezoekenkaart aan de VK van DL, helaas niet gevonden. Maar wel de blogs van toen en DL kon ik toen voelen bij 18-19 weken en ik had een VOORliggende placenta. Dat wist ik niet eens meer.... Stom he?


Nu lekker gaan slapen en dan nog even doorbijten tot woensdag. :-)

414 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mam1975

    Kop meid, waarom kan je die negatieve gedachten in je hoofd niet gewoon uitschakelen hé Anders had ik wel even op je reset knopje gedrukt Misschien kan je deze week even haar het hartjesspreekuur komen, die hebben wij ook. Dan ben je misschien weer even gerust gesteld