Update

Wat een pittige week zeg.


Van de week naar de huisarts geweest voor het e.e.a. aan klachtjes en morgen is 't dan zo ver; ik krijg een uitstrijkje om te kijken of ik baarmoederhalskanker heb.


Ik vind het doodeng, niet het uitstrijkje zelf.. joh, al gaan ze daar beneden met een plantsoenendienst aan de slag, dan nog boeit me dat niet, maar ik voel mijn innerlijke struisvogel al opkomen; ik weet het liever niet.


Krijg al de hele week nauwelijks iets door m'n keel met als resultaat dat ik 2 kg kwijt ben en van mn man verplicht moet eten omdat hij bang is (terecht) dat ik flauwval en er dan iets gebeurt.vandaag is hij weg, ukje is een beetje moe van gisteren dus ter afleiding maar flink aan de poets gegaan.. en nu? nu verveel ik me, en wil ik 't liefste heeeeeel hard gaan fietsen, door de regen.. gewoon de hele dag ofzo. ik ben echt een beetje bang voor een slechte uitslag straks, wat moet ik daar nou mee?


489 x gelezen, 0

reacties (0)


  • lovehersomuch

    Niet bang maken meid. Mijn meisje is ruim 2 en half en ik heb de laatste tijd ook vaak bloed na de sex. Ik kan je ongerustheid niet weg,emen. Maar ik denk aan je. X

  • Zyxot

    Ik heb helaas geen antwoord op je vraag.. ik wil je wel heel veel sterkte wensen en een dikke knuffel geven.. ik hoop echt dat je morgen een goede uitslag krijgt meis... xxx

  • seonsyain

    Ik heb geen idee. Maar hierbij een dikke knuffel!

  • MissDo

    *Knuffel* Ik hoop echt dat ze je snel de uitslag kunnen geven en dat de uitslag goed is!!