Bloedverlies?!

Hij is fijn, terwijl ik met 2 ouders naar beneden lop, in de grote hal van het cjg (peuterspeelzaal zit boven namelijk) word het ineens zwart voor mijn ogen!


Ik had vanochtend al wat bloedverloren (dacht dat dit kwam door seks, gisteravond) maar bij thuiskomst zit de tampon vol, het maandverbandje ook en ben ik doorgelekt tot halverwege mijn lies?! dat is én geen gesprongen bloedvaatje én geen innestelingsbloeding, hell no! niet goed dus..


eerst de boel schoongemaakt, toen de huisarts maar gebeld en ik kon direct langskomen gelukkig.


Huisarts vermoed een hematoom, het zou eventueel nog weefsel kunnen zijn van een miskraam .. maar omdat het echt een plas waterig, vers bloed is, dacht hij zelf van niet.


(ik ook niet, heb inmiddels 2 miskramen gehad.. 2 spontane en 1 opgewekte.. en dat weefsel was dik, donker, gestolt etc.. dit was écht alsof ik mn vinger had afgehakt ofzo..)


straks door naar gyn, kan om half 3 terecht, die gaan ff checken of er wat zit en zoja, wat we dan gaan doen.



AND ALL I CAN THINK ABOUT IS FUUUUUUUUCKKKKKK, nét m'n eisprong vandaag... grmbl!!


700 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ekennah1983

    Pfff schrikken zeg!Gelukkig valt het mee, maar snap dat je erg geschrokken bent.

  • annemiek89

    Ja! Geen enge dingen gelukkig, kleine hematoom en die verdwijnt vanzelf gelukkig!was wel heel erg geschrokken!
    Bij de echo meteen gevraagd of ze naar mn eierstokken wilde iijken en die zagen er goed uit??! Geen pcos te zien?

  • Esy

    Hoe gaat het nu met je? Weet je inmiddels al wat meer?

  • aselma

    Ohhjee... Hoe was je afspraak??

  • seonsyain

    Wat een schrik. Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt en dat het iets onschuldigs is.

  • MissDo

    Damn dat zal wel enorm schrikken zijn!!!! Ik duim voor een goede uitslag, meis!!

  • Mom2SD

    SHIT!!!!!!! Duim voor je.. sterkte xx