Nou 3 weken na het overstappen op nutramigen LGG

nou vandaag is het al weer 3 weken geleden dat we na een bezoek bij de huisarts per direct zijn over gegaan op nutramigen lgg.


moet je zeggen dat we toch echt een heel ander kindje hebben!


de eerste week was echt nog drama  met drinken en maakte me daar best zorgen over aangezien hij niet meer dan 500 ml over de dag heen weg dronk..


nu had hij afgelopen week wel weer mooie dagen er tussen zitten van zeker 700-800 dus het gaat de goede kant op. maar gisteren en eergisteren zat hij op 680 en 630 ml.... denk dat dit komt omdat ik sinds dinsdag de voeding van 23:00 weg laat en hij dit misschien nog moet op pakken in zijn andere voedingen...?


op zich maak ik me er nog niet echt zorgen om omdat hij kwa gewicht nu gewoon goed zit dus het zou niet echt erg zijn als hij ietsjes afvalt.


hij lacht nu veel meer hij is weer rustiger en huilt bijna niet meer!


wel waren we afgelopen zaterdag gestart met bijvoeden. eerst zaterdag en zondag worteltjes en maandag en dinsdag bloemkool. op zich vond hij het niet vies maar het ging er toch niet goed in hahaha. woensdag om 18:00 maar eens fruit geprobeerd (gemengde) na 3 hapjes ging het toch eigenlijk wel goed en gaf hij duidelijk aan dat hij meer wilde en hapte en zocht echt naar de lepel :-D totaal zal hij denk 4 lepeltjes echt binnen hebben gekregen.


gisteren rond 15:00 belde ik mijn schoonmoeder op om te vragen hoe het met hem gaat en voor zo ver ging het heel goed hij was wel ietsjes huilerig maar niet heel erg.


18:00 word ik gebeld door mijn man dat ze bijna klaar zijn en hij binnen 5 min al onderweg naar huis zou zijn met de kleine.... wel had hij begrepen dat brooklyn vanaf 16:00 wel redelijk huilerig was geweest .


18:30 word ik gebeld: ik krijg de kleine niet in zijn maxi-cosi want hij blijft maar huilen.....  omdat ik natuurlijk zelf de kleine niet kan opserveren weet ik nu nog steeds niet wat er was.


volgens me man en schoonmoeder waren het krampjes (ik kan het me eigenlijk niet voorstellen maar goed)


sprak me schoonmoeder vandaag en die gaf aan dat hij die dag wel 2 over volle poepluiers had gehad en heel veel windjes liet en dat hij daar voor wel echt aan het huilen was.


dus ja geen idee wat er nu was.


wel merkte ik toen hij uit eindelijk 19:15 bij mij was dat hij erg moe was en niet wilde drinken!normaal drinkt hij deze voeding zeker wel 130-170 weg maar nu niet meer dan 30  heb hem uit eindelijk om 20:30 (1 uur later dan normaal) in slaap gekregen en het was echt duidelijk te zien dat hij gesloopt was :-(.


het kunnen dus nu meerdere dingen zijn: reactie misschien van de prikjes van maandag of darm krampjes door het fruithapje van woensdag/ over vermoeid / te veel prikkels gehad (schoonmoeder is nogal knuffelerig hahah)/ of spierpijn doordat hij sinds woensdag een soort van buikspieren aan spand omdat hij wil gaan zitten.


vandaar maar besloten dat we in iedergeval voorlopig stoppen met bijvoeden :-(  want dat is dan in iedergeval 1 ding wat ik zelf kan weg strepen.


misschien dat ik over 1-2 weken nog een keer kijk hoe het gaat maar dan geef ik het op zaterdag want dan kan ik maandag en dinsdag kijken hoe hij er op reageerd en of hij een reactie krijgt... anders wachten we zeker nog tot na de kma test.


12-5 krijgt hij een intake gesprek om alles te bespreken voor eendubbelblinde provocatietest.


ben echt heel benieuwd hoe dat allemaal gaat lopen.


hij draait al van zijn buik naar rug en is druk bezig om van zijn rug naar zijn buik te rollen :-D


ook wil hij graag zitten hahaha maar ja dat gaat nog niet zonder slag of stoot!druk bezig met zijn buikspieren aanspannen om omhoog te komen... 4 maanden en dan al driftig als iets niet lukt :-)


hij is nu echt al uit maatje 68 en zit nu met zommige dingen echt al in maatje 70-74 broeken zijn nog wel goed in maatje 68 maar 62-68 is met alles echt te klein.


zo trots hoe onze schat het doet na al zijn tegenslagen.


je kunt nu echt duidelijk zien dat hij echt pijn vrij is kwa nek rug en buik!


nu nog de kma test afwachten...



trots om onze Schatje!


2099 x gelezen, 0

reacties (0)