Ik ben 12 weken zwanger en ben inmiddels al vele eettics verder. Zo at ik de eerste weken alleen maar broodjes met kipfilet, daarna alleen maar broodjes met oude kaas en zaanse mayo, daarna alleen maar tosti's en daarna alleen maar kruidenkaas.
Ook qua drinken vliegt het van het ene naar het andere. Dan weer alleen maar rode limonade. Dan weer warme chocolademelk en dan weer cola.
Grappig Chanasa, ik ga ook veel uit eten. Ben ineens helemaal verzot op vis voorgerechten (zoals gamba's, garnalen cocktail of kreeftensoep (of vissoep), kaas ben ik ook dol op. Je mag ook zo weinig anders. Cola kan ik helaas niet verdragen maar als het zou kunnen zou ik het ook de hele dag drinken.
Ik heb negen maanden lang hele erge trek in kaas gehad, ging ook elke woensdag naar de markt bij Brugman kaas halen echt van alles wat met kaas te maken had. Veel cola gedronken, nieuwe haring (ben ik normaal niet zo wild van).. En gewoon lekker eten, veel uiteten ..
Haha grappig om te lezen. Die tics vliegen hier ook snel weer over. De ene week dit, de andere week dat. Echt erg. Ben benieuwd waar je nu allemaal even verslaafd aan gaat worden! Ik heb momenteel even nergens een tic mee of van. Heb nergens bijzondere trek in, ja.. patat en een frikandel maar daar heb ik dagelijks trek in. ook zonder zwangerschap
Bij deze zwangerschap had ik eerst een tic van bamischijven en als ik er nu aan denk word ik al misselijk haha. Broodjes met vleeswaren vaak kipfilet met tuinkruiden. Chocolademelk heb ik ook even gehad nu weer lekker terug op de ranja en multivitamine . Tic van M&M's gehad maar alles vliegt hier zo snel weer over. Bij mijn eerste zwangerschap vrat ik me vol aan broodjes gezond en mandarijnen haha! En die heerlijk big tasty's maar helaas zijn die eruit!
@Wietske: Oehhh lekker ja! @Lovelullaby: Ah vreselijk zeg! Hopelijk komt je eetlust straks weer terug!
@Panter: Ja kan me voorstellen. Ben zelf wel iemand die heeeeeeel vatbaar is voor vet eten. Dus bestel nu vaak een snackje extra en heb er bijna elke dag ook wel trek in. Geef er niet aan toe hoor!
Laat vriendlief ook niet snachts iets voor me regelen ofzo haha :) gewoon beheersen
ik had in het begin ineens onwijze trek in van die zure snoepjes....daar heb ik dan ook een aantal zakjes van weggegeten..ben blij dat dat wat minder is want die is niet goed voor de kilo's...op het moment heb ik niet iets heel speciaals..
reacties (0)