Vandaag voor het eerst naar het consultatiebureau geweest, gelukkig was het nu echt een hele aardige vrouw!
Ze vond het leuk om een jonge moeder te zien die zo leuk met haar kleine om ging en zelfverzekerd was met alles wat betreft de kleine.. Misschien is dat ook wel omdat ik in de zorg werk, dan schrik je niet meer zo snel ergens van en leer je langzaam maar zeker dat bepaalde regeltjes met een flinke pot zout genomen moeten worden hahaha
Maar Jay is helemaal apk goedgekeurd, hij weegt nu 4530 gram, dus is een ruime kilo gegroeid! En hij is 57 cm lang, Wow haha! Zn hartje en longetjes klonken ook goed, zn hartje houden ze wel goed in de gaten omdat ik een flinke hartritmestoornis heb. Maar voor nu is dus alles goed! Yes!=)
Ook begon ze over zn voeten, onze lieve Jay paste namelijk al geen newborn sokjes toen hij er net uit was, hahaha! En toen zei ze: ja je weet wat ze zeggen hé over mannen met grote voeten?! Dus ik zei met een knipoog: ja en hij heeft het van zn vader! Hahaha met haar heb ik wel kunnen lachen! Dus toch nog een positieve ervaring met het cb, gelukkig maar want ik zal er toch ongeveer iedere maand naartoe moeten:)
reacties (0)