Wat ben ik trots op mijn meisje!
Afgelopen week heb ik een potje gekocht. Niet zozeer om te beginnen met zindelijkheid maar eens kijken of ze interesse heeft.
Ik heb het idee dat ze doorkrijgt wanneer ze plast. Poepen is altijd wel duidelijk met een hard persgeluidje en een moeilijk gezicht erbij.
Het potje kan haar interesse niet wekken. Toch dacht ik vanochtend, eens proberen en kijken hoe ze reageert!
Ze moest een grote boodschap doen dus het potje erbij gehaald. Ze vond het gek om te zitten (normaal ligt ze of gaat ze staan en half bukken/ hangen aan een stoel)
maar ze liep er niet van weg en bleef zitten. Ik had niet het idee dat er wat gebeurde dus ik denk ik doe de luier weer aan.. en warempel! Een mooi bruin drolleke !
Natuurlijk heb ik haar zo ongeveer de hemel ingeprezen. Nog even ernaar kijken, vertellen wat ze gedaan had. Ze vond het allemaal wel prima, en ging weer verder spelen. Wát ben ik trots.
Of het nu toeval was of niet.. ik vind het maar knap dat ze het durft met haar net 17 maandjes oud!
Het kan voor kindjes een hele stap zijn zo'n grote boodschap op een potje, ik heb er als klein klein meisje ook vreselijk veel moeite mee gehad.. wie weet komt het nog.. maar wie weet is ze gewoon een stoere meid, stoerder dan mij toen ik klein was :))
reacties (0)