Kleine update!

hier even een kleine update over mij en onze hummel!!!

we zijn op dit moment alweer 24 weken en dus over de helft!! aan de ene kant gaat het snel,en aan de andere kant duurt het heel lang vind ik!

Ruim 4 weken geleden hebben we de 20 weken echo gehad, wat vond ik dat spannend!! mijn mannetje zelfs ook. continue moest hij plassen  en als de arts vertelde dat er iets goed was,dan hoorde ik elke keer een kleine zucht van opluchting!! De echo zelf was bij mij wel behoorlijk pijnlijk, hij duwde hard en dat deed flink zeer!! maarja.....met de bevalling staks op het einde moet ik nu maar niet klagen haha!!

En ja....bij 21 weken is het dan eindelijk zo ver, ik voel ons kindje!! het liet even van zich wachten, maar dan eindelijk voel ik gefriemel!! schattig hoor, al kan die van ons ook flink in mn blaas trappen, dat is wat minder!! zouden dit al voortekenen zijn? haha,we zijn benieuwd!

Helaas speelt mn rug weer flink op!! ik heb al jaren rugproblemen met betrekking tot spieren en mijn hypermobiliteit. het stomme is, je raakt gewend aan pijn, maar nu is het bovenop de standaard pijn dus extra veel pijn weer!! vind het best moeilijk want al paar keer hebben mensen gezegd, het valt niet op bij jou dus lijkt of het wel meevalt ! daar word ik verdrietig van, en dan denk ik: kom is mee naar al mn therapeuten en vraag is stand van zaken! ik kan wel als een kreupele gaan lopen, maar schiet ik/hun daar wat mee op? Gelukkig zijn er ook lieve mensen die weten dat je het niet snel aan me zult merken, maar dat ik gewoon vreselijk veel pijn heb, de ene keer meer dan de ander!! toch ben ik er soms wel verdrietig van!!

nou, na even klagen nu toch weer even neus omhoog !! gister is mijn moeder begonnen met het behangen van onze babykamer!! buiten zijn ze de tuin aan het opknappen, tword zo steeds mooier!! ik kan nu wel elke keer het kamertje inlopen en me voorstellen dat dr over poosje een bedje etc instaat!! bijzonder!! tis zo apart en mooi tegelijk allemaal!!

aankomende vrijdag mag ik weer naar de verloskundige,spannend, elke keer weer!! Ik moet mezelf dan ook wegen, en ik merk dat dit nog steeds moeilijk voor me is, al jaren sta ik dag en nacht op de weegschaal, bang dik te worden ,en nu moet ik ineens omschakelen dat het mag nu (met mate)!! gek dat je je daar nu nog steeds druk over kan maken, met zo 'n frummel in je buik!! ach ja, dr zijn vast ergere dingen!!

nou dit was het weer zo'n beetje!! op naar de 30 weken nu !! ik heb dr zin in!!

liefs mij

370 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamamir27

    Ja, zwanger zijn is een hele bijzondere en mooie tijd maar het vraagt veel van je lichaam. Bij de een wat meer als bij de ander, helaas! Ik weet er jammer genoeg alles van!! Maar we weten waar we het voor doen maar het valt niet altijd even mee, he?!Blijven genieten hoor! Voor je het weet is de zwangerschap voorbij en ben je vergeten om er van te genieten, dat zou zonde zijn!!xxx