Net als de keer ervoor begon het met een gesprekje waarna we dan eindelijk weer het hartje konden horen.
Ja hoor, daar ging ik weer! Nog geen seconde liet het apperaat het hartje horen en ik schoot in de lach, ik word er gewoon zo vrolijk van!
Toen ik uiteindelijk mijn lach kon beheersen en aandachtig naar het hartje luisterde klonk er weer een geruis.. Maar dit keer niet door mijn schuddende buik, maar de baby die flink aan het schoppen was!
Al vanaf 12 weken voel ik gerommel in mijn buik, dat gerommel kon ik met de weken steeds duidelijker thuis brengen als schopjes, inmiddels ben ik bijna 2o weken zwanger en voel ik de schopjes heel duidelijk, zo duidelijk dat ze van buitenaf al voelbaar zijn!
reacties (0)