Niet te geloven !!!

Hallo meiden,


Ik had gehoopt jullie komende dinsdag over een goede uitgangsecho te kunnen schrijven maar het is weer eens anders gelopen.......


Pas geleden heb ik een aantal borstonderzoeken gehad omdat ik tijdens het gebruik van de anticonceptiepil (ter voorbereiding op de ivf) bloedverlies kreeg uit 1 tepel. Er werd een cyste met bloed gepuncteerd en gelukkig waren er geen kwaadaardige cellen gevonden. Vorige week dinsdag had ik een afspraak met een mammachirurg om met haar te praten over de invloed van de hormonen op mijn borsten (al heel lang heb ik last van goedaardige borstafwijkingen). Nog steeds had ik bloedverlies en de arts vertrouwde het niet helemaal. Ze wilde overleggen met een bepaalde collega die vorige week vakantie had. Deze week zou ze hem spreken en gisteren heeft ze me gebeld. Ze willen toch dat ik heel snel een MRI scan krijg van mijn borsten. Ze heeft me gewaarschuwd dat een mri onderzoek zo nauwkeurig is dat het veel afwijkingen ziet die in eerste instantie verdacht lijken maar na nader onderzoek toch goedaardig blijken. Jullie voelen het al aankomen.....als dit het geval is bij mij dan moet de ivf uitgesteld worden. Woensdag is de scan en vrijdag krijg ik de uitslag. Dinsdag de uitgangsecho en ik hoop toch dat ik mag beginnen met Gonal F en dat ik vrijdag een goede uitslag krijg. Wat een spanningen en onzekerheid weer. Eindelijk, na lang wachten, staan we in de startblokken voor de ivf maar opnieuw is het de vraag of alles door kan gaan. Ik baal als een stekker. Waarom toch telkens al die obstakels ?


Liefs van mij

442 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MarjoleinGerjan

    Pff kan me goed voorstellen dat je baalt als een stekker! Ik denk aan je en hoop dat er snel goed nieuws komt! Ik duim voor jullie x

  • jeang

    Jeetje jeetje....
    denk aan je.. xxx

  • danika

    Ik hoop echt dat de mri brandschoon is, om te kunnen starten maar ook om je de stress vervolgens te besparen tot de definitieve uitslag.... heel veel succes komende week, ik denk heel hard aan je

  • missa

    Leef met je mee meid, wat een beproevingen weer! Tuurlijk is het ook echt heel belangrijk om de borstonderzoeken helemaal duidelijk te hebben, maar wat een teleurstelling als dat zou betekenen dat ivf uitgesteld zou moeten worden, een stap waar jullie zo ontzettend naar toe hebben gewerkt.
    Ik duim voor je ... vooral op goede uitslagen, maar ook op het geluk aan jullie kant!!!

  • cindymaart 79

    sterkte en veel succes meis

  • vedertje

    IVF is al een heftig proces en traject op zichzelf, en jij hebt daarnaast ook de stress over de cystes. Steeds die teleurstellingen. Ik kan alleen maar voor je denken: 'Laat het niet zo zijn, laat het niet zo zijn!'
    Sterkte meid!

  • nurse2003

    ooo wat een enorme teleurstelling zeg,hopen wel op goed nieuws

  • xx marina xx

    Dit is gewoon zo oneerlijk! Wat een teleurstelling voor je. Hoop dat het toch goed uit zal pakken!

  • keesjes76

    Wat een gedoe, wat een gedoe... Toch kun je misschien wel gewoon door, ik zal voor je duimen!!!!!

  • Yvje1977

    Jeetje meid wat ongelofelijk kl*te.... Maar je gezondheid gaat toch echt even voor. Het komt vast allemaal goed en dan kan je er tenminste zonder zorgen van genieten Succes volgende week!!

  • hartewens08

    wat een verschrikkelijk nieuws, je zit je niet mee. Ik hoop dat alles goed is en dat
    je alsnog mag starten.

  • si78

    Shit!!! Ik kan dit ook niet geloven hoor! Inderdaad wat een opstakels moeten jullie toch overwinnen om eindelijk jullie grootste wens in vervulling te kunnen laten gaan. Hier snap je toch niets meer van. Maar concentreer je nu eerst op die mammogram meis want dat is nu toch echt het belangrijkste. Ik duim voor je als een gek hier en ik hoop op een zeer goede uitslag!!!!!!!
    Xxxx dikke kus en knuffels

  • surroKIWIbaby

    nou, zeker niet te geloven! Zit het weeeer tegen... Dikke KNUF meis!

  • jessje

    Jeetje, wat een tegenslag weer. ... Ik hoop dat alles toch goed meid!

  • Day-li-mom

    Het zit jullie echt niet mee meis! Heel veel sterkte!! knuff