02-01-2020

Hier dan weer een berichtje van mij in het nieuwe jaar.
Aller eerst de beste wensen dat het maar een mooi jaar mag gaan worden.

Nou de 31e had ik mijn menstruatie verwacht en die kwam niet.
En gister dan toch een beetje bloed en vandaag weer. Ik denk dat het te weinig is voor
een menstruatie en dat mijn hormonen helemaal de eg kwijt zijn. Toch maar
de kliniek gebeld het uit gelegd en verteld dat ik niet een kans wil verspillen als het wel
een menstruatie is. Maar dat ik zelf wel een beetje twijfel en nu eigenlijk ook aan de vorige keren
ik weet het gewoon even niet. De kliniek stelt voor om toch gewoon de echo te doen morgen en
aan de hand daar van gaan we dan weer verder kijken. Morgen heb ik de arts die ik al vaker heb gehad
dus zij weet al het 1 en ander van mij. We wachten morgen dus maar gewoon af.

Ik heb al vanaf het weekend last van mijn buik en het is wel het moment waarop wij zelf de menstruatie hadden
verwacht. Maar ergens heb ik ook een grote twijfel.
sinds vanavond ook nog hoofdpijn er bij. Misschien wordt het bloed verlies nog erger of wordt het juist nog minder
Voel me er wel een beetje onzeker over en geen idee wat ik morgen te horen krijg.

Op weg naar een BaMam

1197 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Rupsie

    Meten ze ook je baarmoederslijmvlies op? Als dat dun blijft, is je menstruatie ook minimaal. Morgen zal de echo met duidelijkheid geven!

  • Sara1989

    Klopt dit was op ccyclusdag 11 5,5 mm. We wachten morgen de echo af en dan zien we het wel weer verder. Nog even geduld.

  • Sara1989

    Klopt ik wacht ht morgen gewoon af en dan Ien we wel weer verder.

  • liefdevolleBAM

    zou het niet zo kunnen zijn dat je licht menstrueert? ik snap je onzekerheid hoor snap mij niet verkeerd... maar misschien heb je wel gewoon lichte menstruaties,bloedverlies is bloedverlies toch?

  • Sara1989

    Klopt dat zou inderdaad kunnen. Maar aangezien er als het goed is een cysti op mijn rechte eierstok zit/zat hadden we dat niet verwacht dat het weer een lichte menstruatie zou zijn. Ik zal het echt even tot morgen af moeten wachten. Maar ben er inmiddels wel achter dat een vrouwen lichaam raar in elkaar zit. En het niet altijd zo simpel is als het lijkt.

    Je leest morgen wel weer hoe het afloopt.

  • liefdevolleBAM

    Ow natuurlijk is ook zo je zat met die cyste zo gauw even niet bij stil gestaan, gelukkig krijg je morgen dan wel wat meer duidelijkheid! ik ben benieuwd heel veel succes komt vast goed!