YEEAAHH! Huiskamer vol baby-spullen!

Zojuist heeft de vrachtwagen van de baby-dump dan eindelijk z'n laatklep open gegooid!

OMG! Je weet natuurlijk wel wat je ongeveer allemaal besteld hebt, maar hij bleef maar uitladen op de stoep... Kwam geen einde aan. Kinderwagen, 86 dozen voor het kamertje, 3 zakken vol met dingen als flessen, muziekmobieltjes, voedingskussen, luiertas, nog meer hydrofiele luiers, dekentjes etc etc, de maxicosi, 2 matrassen (wieg en ledikant), het ging maar door. Werd allemaal nog binnen gebracht en staat nu als een soort ford om me heen gebouwd. Heeerlijk alles uitpakken straks!

M'n moeder is onderweg met de trein hier naartoe om me straks te helpen met het in elkaar zetten van de eerste dingen. M'n man heeft me heel lief gevraagd om alles even in de dozen te laten tot het weekend...... uuhh... NEE! Ik kan niet meer wachten tot alles staat. Denk ook wel dat dan alles een beetje "echt' gaat worden en het gaat leven. En ook niet geheel onbelangrijk, dat alles weg is uit de slaapkamer. De laatste maanden heeft zich een soort spullen-hoek ontwikkeld aan baby-uitzet in onze slaapkamer die langzaam groeide en zich ontpopt heeft tot een torenhoge bult waar je overheen moest springen om er langs te kunnen, Niet echt praktisch en heeft redelijk wat scheldpartijen bij de wederhelft opgeleverd. Als alles straks daar weg is, kan ik ook inventariseren wat er eventueel nog moet komen, maar denk dat dat wel meevalt. Alles op de uitzet-lijst is binnen denk ik. Misschien dat er nog wat extra beddegoed bij moet komen, maar desnoods stuur ik in de kraamweek m'n man even naar de HEMA voor dat soort dingen.

En nu m'n geduld bewaren tot eind oktober (of misschien zelf begin november, wat ik niet hoop, maar wel serieus in acht neem).... pppffff. Ik begin nu wel stiekum te verlangen naar dat kleine hummeltje. Beetje eng/spannend blijft het wel, maar ik heb wel vertrouwen in mezelf als "mama". Komt vast goed!

506 x gelezen, 0

reacties (0)


  • OngeduldigeWeegschaal

    hihihihi.
    Wat een heerlijk gevoel lijkt me dat...
    Moet helaas nog wat meer geduld hebben!!
    Geniet er vooral van meid!!!!!!!!!!

  • Pieliepalliepollie

    hahaha, mannen... of je het ingepakt wil laten tot na het weekend?! NEE! Heerlijk meid lekker aankeutelen met al die spulletjes!

  • MMD

    Leuk! Ik heb ook bijna alles in één keer gekocht. Net kerstmis!