Onze meid is bijna volledig baby af. Sinds drie nachten zijn we het fopspeen gebruik aan het afleren ook, ik zag namelijk dat haar voortanden toch wel een beetje naar voren begonnen te staan, ik weet niet of het echt alleen door de fopspeen komt, maar lijkt me dat ze er wel aan toe is om het af te leren.. ze slaapt deze drie nachten wat onrustiger, moeite met in slaap te vallen, dat wel, ze probeer vanalles in haar mond te doen om de fopspeen te vervangen, haar doekje, knuffels etc. Dus nu ligt er niets meer in haar bed, hopelijk zal ze haar duim niet proberen te gebruiken. We zien wel hoe dit loopt. Er is hier kermis weer voor de deur, zoals elk jaar, dus erg veel luide muziek, maar ze slaapt er toch gelukkig wel doorheen, zonder fopspeen. Ik ben dus wel trots op haar, hopelijk houdt ze dit vol.
Binnenkort moet ik haar eigenlijk alvast op een schooltje inschrijven, maar aangezien we niet zeker weten waar we gaan belanden, wanneer we verhuizen en waar naartoe, is het een beetje lastig allemaal, ook de keuze van de soort school. Ze moet toch nog eerst zo goed als zindelijk zijn, want nu doet ze zo goed als niets meer op het toilet, zo goed als ze dat toen deed, doet ze nu niets meer, ja misschien wat plassen als we haar erop zetten, maar geen poep, en ze geeft ook niets aan, zal er gewoon nog niet echt aan toe zijn. Ik laat haar toch pas echt naar school gaan van zodra ze wat kan praten, vind ik een fijner idee, dat als er iets gebeurd wanneer we er niet bij zijn, ze dit kan vertellen aan ons.
Het eten gaat weer beter gelukkig, niet altijd even goed, maar beter dan een tijdje terug, houdt gelukkig niets meer van eten in haar mond.
Nog twee maanden en ze is alweer twee, wat gaat de tijd toch snel! Ik heb eindelijk het jurkje gevonden voor haar verjaardag, echt super mooi, goud met zwart, nu nog bijpassend haar accessoire vinden, eigenlijk ook nog sandalen voor de zomer, maar ja, ik heb er al gezien die me interesseren, maar best prijzig helaas. De taart is ook besteld, de versieringen ga ik van de week ook alvast bestellen.
Haar ontwikkeling gaat wel goed, ze groeit goed, ze is erg sociaal, zegt nog niet echt veel woorden, brabbelt aan een stuk door in haar eigen taaltje, herhaalt wel wat woorden maar nog niet echt veel. Ze is altijd nieuwsgierig naar andere mensen, vooral kinderen, erg ondernemend, speelt graag buiten, is wel snel bang van harde en luide geluiden. Luisteren doet ze niet echt bepaald goed ;) het is een koppig dametje.
Onze situatie is voor de rest nog steeds een beetje hetzelfde, moeite met werk vinden en houden, vooral mijn vriend, die heeft zelfs ook voor een callcenter gesolliciteerd, had de beste scores op de testen, maar ze gaven hem geen kans, wat echt belachelijk is, bij de sollicitatiegesprek lieten ze hem anders ook meeluisteren, om daarna te bellen dat ze toch voor anderen hadden gekozen -_- maar goed, we geven het niet, niet bepaald een optie, dus hopelijk komt er binnenkort wel wat fatsoenlijks uit de bus, zodat we weer wat beter rond kunnen komen.
reacties (0)