Verloskundige en pretecho

Zo, vanmorgen weer controle bij de verloskundige en dat was ook écht nodig! Ik was zo gespannen, ondanks dat ik de kleine man elke dag héél goed voel bewegen. M'n hele buik beweegt nu ook mee als hij aan het trappelen/ draaien is :-) !

Maar goed, de controle was allemaal weer goed gelukkig! Eerst even m'n hart gelucht over de spanningen en emoties en de angst dat er ook wat mis zal gaan met de kleine. Daarna m'n bloeddruk, die was netjes 125/70 en daarna z'n mooie hartje weer geluisterd en m'n baarmoeder was weer goed gegroeid! Weer helemala door de keuring heen dus :-) ! Wat een opluchting! En over 1,5 week mag ik alweer komen, puur voor mijn eigen geruststelling en om wat extra spanningen weg te nemen!

Verder erover gehad dat ik misschien toch wel thuis zou willen bevallen. In principe kon dat, al moest ze tegen de tijd dat de bevalling bezig is wel eerst nog even kijken hoe het met de trappen zit (we hebben een maisonette), maar ze zei dat ik me er niet druk over moest maken en dat alles tijdens de bevalling nog beslist kan worden. Eerst wilde ik perse in het ziekenhuis bevallen, maar nu we de laatste maanden zoveel in het ziekenhuis zijn geweest met m'n moeder, vind ik het ook wel een heerlijk idee om in mijn eigen vertrouwde huisje te blijven tijdens deze bijzondere gebeurtenis... Maar goed, we zullen zien, want het valt en staat natuurlijk ook hoe het op dat moment met de kleine man gaat!

Verder staat voor 13 oktober de eerste groeiecho gepland en vanaf dan zal ik elke 2 weken een groeiecho krijgen i.v.m. zijn 2 bloedvaten.

_____________________________________________________

Om 14:30 uur hadden we een afspraak staan voor een pretecho. Ik was gelukkig niet zenuwachtig, omdat ik 's ochtends z'n hartje al had horen kloppen.

Alleen onze kleine man was weer eens flink eigenwijs. Hij lag in een stuit en had z'n armpjes én beentjes helemaal voor z'n gezicht en wat we ook probeerden, meneertje weigerde van houding te veranderen ;-) ! Helaas dus geen beelden, ze kon zelfs geen mooie 2D foto maken, omdat hij zo diep verstopt lag. Wel erg jammer, want had het speciaal ook voor m'n mams gedaan, zodat ik zéker weet dat ze het nog kan zien en nu moeten we 2 weken wachten en hopen dat hij er dan anders voor ligt.

Hij was trouwens wel héél goed gegroeid, ondanks z'n twee vaten in zijn navelstreng :-) ! Gemiddeld kwam hij uit op zo'n 26 weken, dus een weekje voor!

Veel liefs,
Nimawish & Baby boy

364 x gelezen, 0

reacties (0)


  • linda19091979

    Fijn om te horen dat alles goed gaat met jullie mannetje! Kayleigh was ook ontzettend eigenwijs tijdens de echo's en lag eigenlijk altijd met haar handjes voor haar gezicht hahaha! Ik hoop dat hij er over 2 weken beter voor ligt! Hoe gaat het verder met je?

    xxx

  • -Yojo-

    jammer dat je nog ff moet wachten voor een mooie foto... Maar fijn dat je hem weer ff hebt mogen zien he! en geukkig gata het allemaal goed

  • mamavanbentley

    jammer vd echo maar hopelijk een giede echo bij mij zat hij al de tijd met handjes voor zijn gezicht dus dat was ook geen succes en kreeg ook niet een nieuwe echo daarna.. gelukkig word je goed begeleid door je vk

  • mama~wendy

    Super meis......jammer van de echo. Maar is een angelsound niets voor jullie? Wij hebben er ook een en geeft ons veel rust. Even af en toe zelf naar het hartje luisteren....

  • Blenntmama

    super dat jullie mannetje het zo goed doet...heerlijk dat getrappel in je buik en hopelijk is meneertje minder eigenwijs over 2 wkn
    wel echt fijn dat ze het zo goed in de gaten houden,mooi elke 2 wkn ff gluren naar jullie schatje ...

  • snor

    Heerlijk om te lezen dat het goed gaat met jou en die kleine kanjer van jullie! Jammer dat je nu 2 weken moet wachten op de volgende pretecho en dat ie zo eigenwijs was, dat er zelfs geen foto vanaf kon. Wat een boef!

  • miracle-mommy

    goed om te lezen, weer goed nieuws over je ukkie!!!

  • Our little star

    helemaal super meis!
    Goed om te horen dat het zo goed gaat met jullie's kleine baby boy

  • Mamavanaiden

    spannend meid..... je kunt al gaan aftellen hihi. geniet er nog van XXXXX

  • S.ilvana

    Haha wat een eigenwijze kereltjes krijgen wij allebei zeg! Soms familie van elkaar?