Een verschrikkelijke ervaring..

Dinsdag avond gingen mijn vriend en ik gezellig uit eten in Hilversum. We kwamen aan bij de auto en zagen allemaal glas liggen van het achterraam bij de kofferbak. Ook zien we dat de hoedenplank omhoog staat en dan beseffen we shit de laptop is eruit gestolen. Hij is van mijn vriend en gebruikt hem altijd het is voor hem zo belangrijk al zijn werk en eigen werk staat erop. We doen de klep open en zien overal glas liggen ook in de buggy van Lucas. Maar daaronder ligt de Ipad nog die was namelijk uit de laptop tas gegleden tijdens het rijden. Dus gelukkig hebben we die nog. We zijn meteen naar het politiebureau gegaan was namelijk op loopafstand. Tijdens het lopen besef ik ineens dat ook mijn hand tas eruit gestolen is. Waar echt van alles in zat. We komen aan bij het politiebureau vertellen ons verhaal.. maar helaas ze doen niks ze zeiden dood leuk ga maar lekker thuis op de bank aangifte doen. We hebben een paar keer gezegd dat mijn paspoort ook gestolen is maar ook dat kan via het internet. Wij terug naar de auto en in de omgeving gaan aanbellen of ze iets gezien of gehoord hebben maar nee helemaal niks. We hebben toen Carglass gebeld en we moesten naar hun toe komen voor een nood raam. Werden erg vriendelijk geholpen en zijn daarna naar huis gegaan om aangifte te doen via het internet. Maar niet gelukt omdat mijn paspoort dus ook gestolen is. Verder had mijn vriend van alles ondertussen veranderd met wachtwoorden omdat het dus op zijn laptop staat. We wouden toen lekker gaan slapen bedenk ik me ineens.. mijn sleutels die zaten ook in mijn tas + mijn agenda met adres.. Hmm hoe gaan we dit oplossen dachten we nou uiteindelijk alles goed op slot gedaan sleutels erin gelaten dingen voor de deuren gezet en een lampje aan gelaten. We hadden slecht geslapen van elk dingetje word je wakker en schrik je.. Nu hebben we gisterochtend opnieuw aangifte gedaan op het bureau gelukkig is dat wel gelukt. Maar ja dan moet je nog alles nieuw hebben.. mijn tas.. agenda.. make up.. haar dingen.. make up tasje.. portemonnee.. vestje.. borstel.. oplader.. noem het maar op er zat zoveel in mijn tas! Dus dat kost ook al aardig wat. Mijn vriend zijn laptop was van Apple de macbook pro dus ook al niet een goed koop iets.. 2200 euro heeft hij ervoor betaald.. en krijgt er 250 euro voor vergoed dus super weinig. Ook is de slotenmaker woensdag meteen geweest voor nieuwe sloten gaat ook iets van 300/400 euro kosten en we krijgen daar 150 euro voor vergoed en natuurlijk het achteruit hoeveel dat gaat kosten weet ik zo niet. Dus dit gaat nog een duur avondje uit eten worden. Waarschijnlijk hebben ze gezien dat ik mijn tas in de kofferbak legde.. en het er daarna uit gejat of ze hebben met een speciaal apparaatje de laptop gevonden. Want van buiten af kon je niet zien dat er iets in de auto lag. Nou ja we hebben hier erg van geleerd en laten nooit meer wat in de auto liggen.
-xxx-

475 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mam van J en K

    Alles van waarde eruitlaten ja!
    Succes en ik hoop dat je tas met inhoudt nog word gevonden!

    groetjessss

  • Mamaatje87

    Oei dat is niet best!! Nee ik laat ook nooit iets in de auto als allen de kinderwagen....wat een engigheid allemaal zeg! Pffff succes en onwijs balen van de slechte vergoeding!

  • Jojohanna

    Wat verschrikkelijk naar.. Dat verwacht je ook gewoon niet.. Ik had niet kunnen slapen 's nachts. Hopelijk slaap je snel weer een beetje goed. Nooit meer wat in je auto laten liggen

  • mama lauwtje

    zow jeetje zeg,, verschrikkelijk lijkt me dat het idee om te moeten gaan slapen terwijl iemand je huissleutels en adres heeft,, bah,, hoop dat het allemaal weer goed komt!

  • maan sterre prins.

    jeetje, ook niet fijn als je terug aan je auto kwam.
    Ik laat eerlijk gezecht nooit iets liggen in de auto, zeker niet als we naar gent en allst of antwerpen gaan.
    Daar zitten ze vooral die dieven.
    Maar blijkbaar zullen ze gezien hebben dat er iets in de auto lag.
    Pfff, ook wel weinig dat je terug krijg van de verzekering.
    Hoppe raakt alles rap op gelost en hoppe hebben ze rap die dief te vatten en hebben jullie rief weer terug.

  • jaell

    pfff wat balen en inderdaad het ergste is dat je er doodsbang van word als ze ook nog is je adres weten.. bah vieze lui :( nou om maar 1 ding positief in te zien.. je moet alles nieuw kopen en dan heb je weer mooie nieuwe spulletjes... maar helaas niet op de manier waarop het hoorde..

  • moederliefde

    dan heb je nog geluk dat je iets terug krijgt want de meeste verzekeringen vergoeden geen electronica wat je achterlaat in de auto

  • mama.stampertje

    oei! wat erg zeg.

    maar woon je nou officieel bij je moeder, je nieuwe vriend of nog bij je ex? op veel inboedelverzekeringen waar je staat ingeschreven kan je max 250 verhalen voor gestolen goederen uit de auto. dat is de 250 waar je over spreekt van je vriend maar als je dus nog elders staat ingeschreven kan je nog wat meer verhalen (je tas, etc).

    ook zal ik op je eigen inboedelverzekering informeren of het mogelijk is om wat te vergoeden inzake de sloten van je huis. soms is er dekking voor.

    succes met het regelen van alles!

  • ~MamaVan3Boys~

    Jeetje wat vreselijk zeg!!! Wat een rotmensen heb je toch!!!!

  • stefjxx

    vreselijk meid! wat vreselijk asociaal van zulke mensen