Wakker maken of niet?

Onze kleine man is al 11weken. Wat vliegt de tijd! Nu slaapt die eigenlijk al vanaf dag 1 goed...sinds een week ook hele nachten door. 19u fles 150+5schepjes. Dan badje en bed in. Tegen 20u altijd flink in dromenland. Hij slaapt ook aan 1 stuk door tot 7u smorgens. Een zaligheid waar ik me heel hard bewust van ben. Maar... hij krijgt dus maar 4 flesjes van 150 op een dag, eentje te weinig dus eigenlijk. Zou eigenlijk rond 23ü nog één mogen krijgen, maar vind het zo zielig om een slapende baby wakker te maken. Heb al geprobeerd om 180ml te geven overdag, maar dat krijgt die niet op. Wat zouden jullie doen? Wel wakker maken om 23u of laten doorslapen omdat die zo goed slaapt en niet vraagt om voeding heel de nacht. Hij weegt nu ongeveer 6kg en is een héél vrolijke baby.

1338 x gelezen, 0

reacties (8)


  • Noortje28

    Je kijkt altijd naar je baby, die is vrolijk en slaapt goed dus dat is mooi en het tweede waar je naar kijkt is de groei. Als die goed is hoef je zeker niks te veranderen, als dat niet goed is dan is een droom voeding om 23u wel goed om te geven. Hierbij geef je dus de voeding terwijl hij slaapt. Ook zou je nu kunnen proberen om de eerste en de laatste fles 180 te geven? De rest gewoon 150 laten want daar doet hij het nu goed op.

  • Waterbloempie

    Lekker door laten slapen, als hij komt dan voed je hem gewoon lekker en slaapt hij door, nou dat is ook fijn haha.

    Slaap is ook groei 😁

  • Lady-Whistledown

    Lekker laten slapen. De ophoging van de voeding komt vanzelf of je laat er wat minder tijd tussen.

  • Moeshke

    Bedankt voor jullie reacties! Ik twijfel bijna nooit, maar deze keer wist ik het niet zo goed haha. Mijn vriend was ook al beetje in "paniek" en daardoor begon ik dan toch te twijfelen of het wel oké was om hem niet wakker te maken en 12u lang zonder eten te laten slapen haha. Bedankt lieve mama's! Xx

  • Vlindermoeder

    Lekker laten slapen ;)

  • Lindaaaaaaaa

    Ik heb nooit wakker gemaakt , komen vanzelf wel

  • YeYa

    Laten slapen.

    Probeer anders de eerste fles, na de nacht, meer te geven.

    Geniet van de lange nacht door slapen.

  • Ntsjah

    Ik heb het even opgezocht want ons zoontje sliep ook al zo goed rond die tijd. Ook hij kreeg daardoor 4 flesjes met die leeftijd. Wel 2 flessen van 165 en 2 van 200 ml! Dus 2 flessen wel net een schepje meer.. Meneer is nog steeds een goeie slaper en nog steeds geen grote eter! Ik zou het even overleggen met het CB👍🏼 Maar zou ook zeker op je eigen gevoel afgaan! 😘