De knoop door gehakt!

In mijn vorige blog had ik al gezegd dat ik het nou toch echt wel zwaarder begon te krijgen, nou deze koers heeft alleen maar doorgezet. Ondanks het kleine formaat begint de buik nou in de weg te zitten voornamelijk met bukken wat eigenlijk gewoon niet meer kan. Ik heb steeds vaker harde buiken en de vermoeidheid neemt alleen maar toe. Ook de slechte nachtrust erbij heeft hier niet echt een positief effect op en dus ben ik maar even een gesprekje op mijn werk aangegaan.

Eigenlijk begreep hij me heel goed en was het geen enkel probleem om halve dagen te gaan werken. Ik denk dat ze op mijn werk ook wel zien dat ik het steeds zwaarder heb. Ik vind het ook wel weer vervelend om mijn collega's nu al met meer werk op te zadelen want straks doe ik dat al 16 weken. Maar uiteindelijk gaat het erom dat we gezond een gezond kindje ter wereld brengen dus....

De uitgerekende datum komt steeds dichter bij en het wordt allemaal steeds spannender. Het kamertje is tot in de detail af. Alle spulletjes zijn zo'n beetje aangeschaft en het kraampakket is binnen. Ik wil heel graag thuis bevallen omdat me dat veel natuurlijker en rustiger lijkt, maar vaak komen mensen dan gelijk met zo'n opmerking van tja als het mis gaat moet je halsoverkop naar het ziekenhuis en dan zijn ze misschien te laat. Mijn besluit staat vast en ik wil me niet gek laten maken, maar toch zul je het jezelf nooit vergeven als er echt iets mis gaat en je bent te laat in het ziekenhuis.

Nou een lekker vooruitzicht met halve dagen werken en over 1,5 week lekker een weekendje uitwaaien aan zee. Daarna zal mijn laatste werkweek volgen!

BTW: Ik had 's nachts erg last van de bekken hier heb ik een goede tip voor: een houten plaat van ongeveer een meter bij een meter onder het matras leggen! Nou zakken de bekken niet meer zo weg en heeft meer steun. Ik slaap er niet heel veel meer om, maar ik heb geen pijn meer!

450 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MiracleNo.2

    Ach meid, thuis bevallen is net zo veilig als een ziekenhuis bevalling hoor! Laat je niet gek maken

  • pumba

    Nou wel fijn dat het zo makkelijk is op je werk om je dagen wat aan te passen. Als je het niet meer trekt moet je ook echt niet door gaan! Fijn dat je kamertje al helemaal af is, nu dus afwachten...Alvast veel plezier met je weekendje weg, maar spreek je vast wel eerder!

  • mama-sofie

    ach meid ik moet in het ziekenhuis bevallen, en weet je je zit er zo!! mensen zeggen altijd maar ALS het fout gaat.. ja als... maar ja daar kunnen we niej op zitten wachten... me buurvrouw is met n ambulance opgehaald en dan ben je helemaal zo in het ziekenhuis.. dus maak je niet druk. een bevalling is (vind ik teminste) bij elke zwangerschap en elke vrouw anders... dus wat voor een geldt.. hoeft niej voor een ander te tellen.. lekker bij je besluit blijven!! en probeer je er niks van aan te trekken... als het kon.. was ik ook lekker thuis bevallen... veel meer privacy en veeeeeeeel ontspannender..