Als iemand tegen mij zou zeggen...jij bevalt in 5 a 6 uurtjes dan had ik ze allemaal voor gek verklaard. Eerste kindje, daar doe je gewoon lang over. Niet dus. Om acht uur in ziekenhuis. Weeën om de 5 min. Om 20:30 3 cm ontsluiting. Om 23:00 uur weeën om de 2 min en al 7 cm! En om 23:45 min volledige ontsluiting. En om 00:37 is ze geboren. Ze weegt 3950 gr en is 51cm lang.
Dus het ging allemaal heel snel en heel heftig. Ik heb het wel als pijnlijk ervaren. Vooral de ontsluitingsweeen na het doorprikken van mijn vliezen. Het persen zelf vond ik ook geen pretje, maar het was het natuurlijk waard. Ons meissie doet het goed. Ze is nog wel een beetje misselijk van vruchtwater en drinkt daardoor wat minder maar ook dat komt goed. Ik kolf en we geven haar dan de fles.
We realiseren ons nog niet dat we ouders zijn. Zo bizar. Hebben veel te leren, maar komt goed. We hebben erg leuke en fijne kraamhulp. Ik kan zelf nog niet veel want mijn onderkantje moet herstellen. Dus mijn lief doet heel veel en hij is een natuurtalent. Gelukkig is hij twee weken vrij. Dat vind ik heel fijn.
Later weer een update!
reacties (0)