Aftellen maar! 34 weken zwanger

Vandaag heb ik weer een controle gehad, alles zag er goed uit, afmetingen waren goed, vruchtwater is niet meer geworden dus glucosetest is gelukkig niet nodig. Verder is het nu eigenlijk aftellen geblazen tot wanneer ik ingeleid wordt. Nog 2 afspraken te gaan en bij de laatste afspraak wordt er een datum gepland wanneer ik ingeleid wordt. Ik wordt er best wel nerveus van, dat het steeds dichterbij komt. Maar ik ben in het ziekenhuis, daar ben ik in goede handen, en volgens de gynaecoloog zal alles voorspoedig verlopen, tenminste kan hij niet met zekerheid zeggen, maar met hoe het er allemaal uit ziet en ze geen gekke dingen hebben gevonden waar je je zorgen om moet maken, zal het goed gaan. Dus ik ben heel erg benieuwd! Ik ben nu 34 weken en met 38 weken is het zo ver. Dan komt de kleine meid op de wereld. Ze heeft dan wel het Down Syndroom, maar ondanks dat, ik ben zo erg benieuwd naar haar! En heb behoorlijk levendige dromen er over, dat is zo gek. Ze ligt trouwens met het hoofdje naar beneden, de gynaecoloog acht het een kleine kans dat ze nu nog gaat draaien. Dus dat zal wel goed gaan, ik heb er vertrouwen in, in ieder geval.

1339 x gelezen, 1

reacties (8)


  • Mammavandrie3

    Nog eventjes dan is het bijna zover

    Heb je nog een echo gehad .


  • Mammavandrie3

    Nog eventjes dan is het bijna zover

    Heb je nog een echo gehad .


  • MamaRosali

    Wauw spannend! Sterke mama😍

  • Summer89

    Oh spannend! En fijn dat het er allemaal goed uit ziet. 🥰

    Uit nieuwsgierigheid: waarom word je met 38 weken ingeleid?

  • MissMK

    Vanwege het Down Syndroom, als ze langer in de buik blijft zitten is gemiddeld gezien de kans groter dat het kindje komt te overlijden tijdens de bevalling.

  • Mammavandrie3

    Mijn vriendin is momenteel ook zwanger van een kindje met down syndroom heb . Weet je ook tijdens de zwangerschap of het lichte of zware syndroom is ( weet niet hoe ik het anders moet verwoorden)

    Zij zit er momenteel best erg mee , morgen heb ze wel een gesprek wat ik weet voor meer informatie en ze krijg extra controlles in ziekenhuis en komt nu onder medisch te staan ipv bij verloskundige . Maar ze gaat het zo en zo niet afbreken zei ze . Zij is nu 24 weken of 25 weken .

    Bij haar was het uit de nipt gekomen. Maar ze heb niet hele gesprek meegekregen omdat ze even in shock was.

    Wel mooi dat je het niet heb afgebroken. Heel veel succes met de laatste loodjes en geniet er nog eventjes van van je zwangerschap.

    Is het je 1ste kindje ?

  • Linde-1

    Wat fijn dat alle controles verder goed zijn. Succes nog met de laatste loodjes♥️

    Nog heel even en je kleine meisje is er.

    Ik kan me herinneren dat je het alleen gaat doen. Gaat goedkomen😘

    En vraag om hulp als het nodig is.

  • MissMK

    Ja klopt, dankjewel! 😊