Naar de VK geweest

Zonet naar de VK geweest. Ze ging meteen even naar het hartje luisteren, en dat was gelukkig allemaal goed.Omdat ik nu al zoveel last heb van hard buiken heb ik het advies gekregen om rust te nemen, dus ik zit de aankomende weken thuis. Ook moet  ik urine inleveren om te kijken of ik er niet een urineweg infectie bij heb gekregen.

Mijn mannetje heeft de babykamer helemaal in het glasweefselbehang gezet. Nu hoeven we het alleen nog maar te verven in de juiste kleuren en dan kan de vloer erin. Daarna kunnen we eindelijk gaan kijken voor een babykamertje :D Daar heb ik al zolang zin in!

Liefs

405 x gelezen, 0

reacties (0)


  • margot84

    Goed dat alles goed is :) En het shoppen kan beginnen!! hihi geniet er lekker van! x

  • jada07

    Mooi om te horen dat het hartje goed klopt..en nu je kan je je straks helemaal gaan richten op d babykamer. Is wel ff een fijne afleiding met die harde buiken..hoop dat je het allemaal een beetje volhoud!

    X

  • loesje 83

    fijn dat het goed was en inderdaad rustug aandoen en leuk he kinderkamer klaarmaken

  • poppetje78

    oohh gelukkig meis alles is goed..neem je rust ook he! luister naar je lichaam en niet eigenwijs zijn hahaha want ik weet hoe moeilijk het is om niet mee te helpen met de baby kamer maar denk eraan jou lichaam is heel belangerijk! Dus neem je rust en heel veel beterschap!

    Liefs, Poppetje

  • Sissyso

    Jeetje meis! Gelukkig gaat alles goed met de kleine...
    Neem maar lekker veel rust, dan komt alles vast wel weer goed.
    Succes!

  • babyboe2

    nou lekker rusten jij .. laat hem maar verven ihihi ga jij er bij zitten met een stoeltje ihih

  • Wonder1

    Misschien neemt het feit dat het met je kleintje goed is ook al iets van je harde buiken weg!!
    Wat heerlijk dat je kamertje zo vlot:)

  • miracle-mommy

    gelukkig dat het goed was met je kleintje, wel luisteren nu he en rustig aan doen. liefs!!

  • mamaongeduld

    gelukkig dat alles goed is!