Kwaaltjes

Ik heb al weer behoorlijk last van kwaaltjes. Pijnlijke (.)(.), misselijk, moe en stemmingswisselingen. Wat is dat toch weer een heerlijk gevoel :D

Toch blijf ik heel erg onzeker en bang dat het toch weer mis gaat. Ik heb geen bloeding meer gehad hoor, maar toch... Ik kan er ook nog niet heel erg van genieten om zwanger te zijn.. Ik denk dat wanneer ik de eerste echo heb gehad, en deze is goed, dat het mij wat meer rust geeft.

Verder heb ik niet zo veel te vertellen haha

422 x gelezen, 0

reacties (0)


  • zoetje

    hey meid, ik heb het nu al die blauwe aders op mn borsten, had jij ook soms doorzichtig slijmverlies? en een heel opgezette buik? liefs

  • Wonder1

    Het blijft spannend en de tijd tot je eerste echo is rovend!! Probeer te ontspannen meid...blijf voor je hopen dat het goed zit:)

  • ~MommyLovesYou~

    Spannend he meis.... Ik kon ook pas echt genieten na de echo's. De echo die ik in week 10 heb gehad, heeft de doorslag gegeven! Vanaf toen kon ikvoor mijn gevoel echt genieten! Wanneer heb je een echo? Liefs.

  • m-i-e-p

    Tja het is en blijft een wonder en dat het heel erg spannend is, dat is te begrijpen (en ook volkomen normaal), maar de rust komt terug hoor in je lijf.........geloof me.......Hoewel ..... lang leve de hormonen.........hihi......Liefs Miriam

  • Trotse moeder van 3

    Volgens mij heeft iedereen die onzekerheid. Ook al ben ik beide keren direct zwanger geworden en nog nooit een miskraam gehad ik bleef de eerste 12 weken echt in spanning zitten, als je iets voelt of als je niets voelt....pffff misschien is dat ook een kwaal, onzekerheid. Probeer er toch van te genieten en positief te blijven denken dat is altijd goed. Ik hoop dat de weken snel voorbij gaan en dat je voor jouw gevoel in een veilige zone zit!

  • welke-elke

    Succes met je kwaaltjes!

    Ik kijk uit naar je 13 weken!!!
    Dan zal dat zorg randje bij jou lekker verdwijnen!

  • bri22

    Zeker fijn!!
    Begrijp je angst wel hoor zal ik ook hebben!!
    Maar deze x MOET het gewoon goed gaan!!!
    Probeer er van te genieten!!!
    xx

  • mamaongeduld

    wanneer had je de eerste echo ook alweer? Sterkte tot dan, daarna is er nog genoeg tijd om vollop te genieten!

  • zoetje

    meid vind zo fijn voor je dat je weer zwanger bent! geniet er lekker van! liefs en een dikke knuff

  • babyboe2

    ooo dat klinkt allemaal goed,,zou inderdaad ook super blij zijn met de kwaaltjes hoe ongemakkelijk ook ihihi.. :-)