We zijn weer thuis!

We zijn weer thuis! Na de ergste week van mn leven, zijn we godzijdank vandaag weer thuis gekomen met een kerngezond mannetje! Nadat maandagnacht voor ons de wereld even stil stond is er nu gelukkig een einde gekomen aan deze rottige periode.

Vanmorgen kregen we de laatste kweekuitslagen van het hersenvocht en deze waren gelukkig allemaal negatief. Het is dus geen hersenvliesontsteking geweest. Ook de bloeduitslagen waren allemaal goed, wat betekent dat het ook geen bacterie is geweest. Sjuul is waarschijnlijk de dupe geweest van een heftig virus. Het arme kind is daar zo onwijs ziek van geworden, want volwassenen kunnen hier gewoon een verkoudheidje van krijgen.

Ik ben zo onwijs blij dat deze nare week achter de rug is. Ik ben ook elke nacht in het ziekenhuis geweest, niks aan kan ik zeggen. Ook de onwetendheid is vreselijk. We zijn echt vreselijk bang geweest. Ik hoop dat we nu eindelijk kunnen gaan genieten van ons kersverse gezinnetje..zonder zorgen. Als symbolisch iets heb ik vandaag meteen de S bij mijn tatoeage (ik had al een B(as) en de M(ees) en ook heb ik eindelijk mijn o-zo-gewilde bloemetjes erbij laten zetten. Dat wilde ik al heel lang, maar durfde niet..maar ik dacht what the hell..je leeft maar 1x...waarom niet? Life is precious..zo zie je maar weer.

Tjee..wat houd ik van het leven en wat houd ik van mijn mannen. Ik hoop dat het nu allemaal voorbij is met al die narigheid.

Liefs, Carina

435 x gelezen, 0

reacties (0)


  • MamavanRyanenJay

    wat fijn dat je mannetje weer thuis is en dat alles goed met hem gaat!!

    liefs Pascale

  • LuNiLo

    oooh, wat ben ik blij dat alles goed gekomen is! Geniet van je fantastisch gezin!! xxx

  • Nathalie89

    Jeetje meis lees je verhaaltjes nu pas.. maar wat heb jij een paar heftige dagen gehad zeg! Verschrikkelijk.. de kippenvel stond op m'n armen tijdens het lezen bah! Gelukkig is Sjuul nu weer thuis en kunnen jullie lekker van elkaar genieten. Mooi dat je de S gelijk hebt laten zetten, ben erg benieuwd naar je tattoo!

  • mama susanne

    Gelukkig dat alles goed is en hij weer lekker thuis is. Nu weer genieten.
    Liefsxx

  • anipunani

    gelukkig maar! En hoop ook dat julllie nu alleen maar mogen genieten! Liefs...

  • oogappeltjes

    Maes heeft exact hetzelfde gehad toen hij twee wkn oud was. Gelukkig dat het niks ernstigs is en jullie weer lekker kunnen genieten als gezinnetje.

  • lovelymom

    Goed om te horen dat alles weer in orde is.! Liefs

  • saskia100

    Wat heerlijk dat hij weer thuis is. Ja, zo'n kleintje is nog zo vatbaar. Gelukkig heeft hij zich hier goed doorgeen geslagen !

  • Mama*van*Jet

    ik had het al gezegd maar Sjuul mag ons niet meer zo laten schrikken hoor, ben super blij voor jullie dat jullie nu weer lekker met zn viertjes thuis zijn! Ben beniewd naar je tattoo kan je neit ff fototje doen :P

  • C.helletje

    Wat goed dat de kleine weer thuis is! Jeetje, dat moet schrikken zijn geweest. En wat gaaf die tattoo, je hebt groot gelijk! slaap lekker..