Zo lig je overrompeld in het ziekenhuis opeens te bevallen, zo ben je alweer 2 weken verder. En ik moet zeggen..het gaat SUPER. Ik kan gewoon niet anders zeggen. Sjuul is zo'n ontzettend lief jochie. Heel relaxed en rustig, komt alleen voor de voeding en als z'n luiertje verschoond moet worden. Verder slaapt hij echt de hele dag. Ik vind dit echt genieten. Hoe anders was de baby-tijd met Mees, hoe geweldig is de baby-tijd nu. Ik kan niks anders zeggen dan dat ik op een roze wolk zit. En echt, geloof me..ik heb altijd gezegd dat die echt niet bestond. Maar toch wel.
Misschien hebben sommige mijn vraag gezien over het stoppen van de borstvoeding, maar na wat wikken en wegen heb ik toch besloten door te zetten. Ik denk dat het het welbekende dipje was, want opeens kreeg ik schuldgevoel (Sjuul kreeg een beetje krampjes van de kv) en heb ik toch besloten nog even door te zetten. Ik doe het overigens wel op mijn eigen manier. Overdag kolf ik voeding af en geef het in een flesje, ik voel me daar prettiger bij. Zo hoef ik niet bloot te voeden, kunnen we ook eens lekker weg, en kan ik ook eens zelf weg. 'S nachts geef ik gewoon borstvoeding aan de borst zeg maar..En dat bevalt goed. Dus zolang dit goed gaat, blijf ik het zo doen. Sjuul komt niet echt met regelmaat 's nachts en daarom voed ik verzoek..ik weet even niet hoe ik dat anders moet aanpakken..maarja, zolang dit gaat, gaat het toch?
Het terug in shape komen gaat ook redelijk goed, ben nu ruim 10 kg kwijt en moet nu dus nog 8 kg. Ongelovelijk, aangezien ik bij Mees nog 25 kg na de bevalling kwijt moest. Ook daarom voel ik me stukken beter en fitter. Gisteren heb ik met de wandelwagen heerlijk boodschapjes in de stad gedaan..echt heerlijk! Kon ik tijdens mijn zwangerschap niet 10 stappen achter elkaar zetten, nu ben ik alweer echt op de been. Zo wil ik ook nog even de keizersnede aanhalen. Alle mensen die mij hebben gewaarschuwd over het herstel van een keizersnede, de ongelovelijke pijnlijke wond en weet ik al wat allemaal meer..Ik kan alleen maar zeggen, het is me 10000% meegevallen. Ik ben nu 2 weken verder en voel me echt super goed. Zo goed, dat ik soms gewoon vergeet dat het nog maar 2 weken geleden is. Ik kan dus uit mijn eigen ervaring zeggen dat ik een keizersnede beter te doen vind dan een vaginale bevalling met zoveel complicaties die ik had. Al met al kan ik dus alleen maar zeggen dat het goed gaat bij ons.
Mees is ook steeds meer bijgedraaid, hij probeert me af en toe nog wel uit..vooral als ik aan het voeden ben. Maar als we elkaar allemaal een beetje laten gaan, gaat het prima. Hij is echt een trotse broer. Gister met het naar bed brengen was papa Mees aan het voorlezen. Ik had Sjuul net in bad gedaan en bij was een beetje huilerig. Toen hebben we Sjuul naast Mees in bedje gelegd voor het voorlezen, en hij werd zo rustig! Wat schattig. Hij kroop helemaal tegen Mees aan. Zo lief.
Ook hebben we afgelopen dinsdag een babyfotoreportage laten maken. De fotografe kwam bij ons thuis, en volgens mij zijn de foto's echt geweldig geworden! Als ik ze heb, plaats ik uiteraard een paar hier op BB!
Nou eigenlijk was dit het wel weer..vandaag gaan we lekker met zn allen naar de beestjes..heerlijk, weer zo bezig zijn.
Oja..één heeeeeeeeeeeel groot MINPUNT..en die mag ik niet vergeten te melden...DAMN, wat een was heb ik!!!!!!!!!!!!!!!!! Maarja, als dat alles is. ;)
xxxx
reacties (0)