Hallo, hier ben ik weeres....

Goeiiiieeemorgen....

Ja. het is erg lang geleden... we kunnen er kort over zijn; ik vind het leuker jullie blogs/berichtjes te lezen dan zelf aan de slag te gaan..:-)

Hoe gaat het hier... Goed! De kindjes zijn erg lief. Zeker is het druk, laten we dat voorop stellen. Ik werk drie dagen in de week en op donderdag en vrijdag ben ik thuis voor de jongens..en ik weet niet wat vermoeiender is...whahaha.

SAM: Een vrolijk kletskous! Een schatje die precies weet wat hij wil. Voorbeelden: Sam wil een rijstewafel: 'Ja, Sam rijstewafel mag wel?!' ik doe de kast open....'nee zelf zelf doen!' "Mamma jou tillen?!' Dus ik til Sam op, Sam pakt de rijstewafel en die breekt in zn hand..."Neeeee....maken maken maken!!!!' Ik zeg, nee Sam hij is nu kapot, hij kan niet gemaakt.. "Neee...mamma maken!"

Nou... dan is het helemaal verkeerd. Net zoals dat je zn vlees alvast snijdt...helemaal verkeerd...huilen, zeuren. had ik natuurlijk nooooit moeten doen, want het is veel makkelijker op zo'n groot stuk vlees in je mond te proppen, zeg nou zelf, dat eet toch veel makkelijker...

Als je die casussen wegdenkt, is Sam een schatje...hijs echt grappig. Breng ik hem naar kinderdagverblijf. Doei Sam! zegt hij: Sam lekker spelen, mamma lekker werken!" En hij zingt Bob de Bouwer...het gaat hem niet om de serie, maar alleen om het liedje. Hij zingt mee met volle borst...terwijl hij als een ijsbeer steeds hetzelfde rondje om zn kikker loopt....vreemd dat die vloer daar niet versleten was...;-)

Knuffelen met Milo doet hij ook de hele dag. Milo knuffelt niet met hem, Sam knuffelt met Milo. Soms gaat het dus ook veel te hardhandig. Laatst duwde hij Milo...gewoon voor de lol. Ik word dan boos, leg uit dat dat niet mag en zet hem even in de gang. Ik zeg tegen hem dat hij Milo een kus moet geven en sorry zeggen. En dit doet hij dan...

Op het kinderdagverblijf zeggen ze dat Sam een lieve kletskous is, en van knuffelen met de leidsters houdt...dus daar ben ik blij om.

MILO: Milo is een knuffelbaby! Vreselijk...een mamma's kindje, geweldig. Hij is echt extreem lief, en dit gaat raar klinken, maar soms denk ik, vond ik Sam ook zooo lief toen hij baby's was als dat ik Milo nu vindt? Milo is een ander karaktertje. Op het KDV hoor ik alleen maar dat hij zo knuffelig is. Milo heeft ook een hoofd als een knuffelbeertje...dus dat maakt het alleen maar erger...hij heeft een dikke neus en bolle wangetjes...en 5 plooitjes in zn armen en op beide beentjes. Hij kijkt graag naar wat Sam doet en moet om hem lachen. Sam zegt steevast: 'Nee Milo mag niet!', want Sam denkt dat al het speelgoed van hem is...en dat is het in eerste instantie ook, want waarom zou je al het speelgoed opnieuw kopen als het er al is;-)

Ik lees Sam extra vaak : 'Tip de Muis wil niet delen' voor..(wat eindigt in dattie natuurlijk veel gelukkiger is als hij wel met zn kleine zusje deelt) maar dit mag niet baten. Ik zeg vaak tegen Sam dat Milo ook mag spelen... maar helaas, het zal wel bij de leeftijd horen, want ik zie dat al z'n leeftijdsgenootjes niet delen.

Soms trek ik het even niet meer....ik lig vaak al om 21:00 uur in bed...want Sam is sinds een paar maanden steeds tussen 5:30 en 6:30 wakker. Hij staat dan naast ons bed. Hij heeft een 1 persoonsbed gekregen, want uit het ledikant klom hij met slaapzak en al gewoon uit...De eerste twee weken kwam hij ook steeds uit zn nieuwe bed...Doodvermoeiend. Want voordat hij een keer echt sliep was het ook alweer bedtijd voor mij. Nu zit ik er over na te denken om zo'n Nijntje wekker voor m te kopen, ik hoop maar dat hij het snapt... maar ik weet het ff niet meer. Want hoe gezellig is het als ik op vrijdagavond om 21:15 uur, na nog maar 1 wijntje, zeg tegen Wim...'ik ga naar bed'....?

Voor de rest geniet ik enorm van de jongens en fantaseer ik vaak over een derde...maar niet voordat Sam naar de basisschool gaat!

...ik hoor dat Milo alweer begint te kletsen dus zal m er zo maar weer uithalen:-)

X

502 x gelezen, 1

reacties (0)


  • bnn

    Leuke blog, fijn dat alles zo goed gaat! En nog een derde dus ook.. Stoer! Ik ben denk wel klaar nu, gezinnetje compleet! Xx

  • chocolademonster

    Hihihi leuk om te lezen dat het zo goed gaat! Heel herkenbaar. Hier is het ook steeds: joppie mag niet.....

  • mamavan3boys85

    Druk druk druk als ik het zo lees! Dat je nog aan een 3e denkt hihi! Maar wel heerlijke ventje lijkt me!

  • mohtinus

    ZO HERKENBAAR!!!
    Over het samen delen, en knuffelen en omduwen. en dat het twee totaal verschillende jongens zijn. ik heb zelf ook twee jongens en ik had je blog zelf kunnen schrijven!! precies hetzelfde!!
    Super leuk om te lezen dus...

    Ook ik droom heel stiekem over een derde, maar inderdaad even wachten tot Tygo op school zit, want het is nu wel even druk genoeg. En mijn vriend zegt niet meer te willen, maar ik heb nog hoop;-) Zodra de oudste naar school gaat, zal het misscien wel weer mee vallen en krijgt mijn vriend weer een beetje adem en wil hij nog wel een kindje (als het lukt )

    Fijn om te lezen dat er aan de andere kant van nederland ook iemand zit in het zelfde schuitje!

  • houkje

    Haha Heerlijk die blog.
    Ik dacht net nog toen ik je foto zag met de kinderen 'je straalt tevredenheid uit.' Ook al is het moederschap soms vermoeiend en frustrerend, toch blijft het het mooiste wat er bestaat. Lekker blijven genieten van die knuffelbeertjes van je!

  • enjoylife

    een 3e? hahaha ohh jeetje.... heftig

    maar fijn dat het allemaal zo goed gaat! en grappig dat ze beiden zo verschillend zijn!
    gelukkig gaat het goed met je mop!
    kussie!

  • Tiptop

    Wat fijn dat alles zo goed gaat, ze zijn groot geworden zie ik bij je foto's , 2 knappe jongens