Bij mijn eerste bevalling ging daarna alles bijna vlekkenloos Al gauw besloten we voor een 2e te gaan alles ging goed en ben uiteindelijk met 37.2 weken bevallen van een 2e dochtertje Eenmaal thuis kreeg ik toch zown last van naween ;( Het duurde maarliefsf 3 dagen en ging de heledag door ook snachts Ik vond het net zo heftig als de ween van de bevalling en lag 3 dagen de puffen in bed Ik kon niet echt geniegen van de visite die we kregen ik wou het liefst dat ze weg bleven. Nu zwanger van de 3e en ik sta nog lang niet op het punt van bevallen maar ik kijk er enorm tegen op om straks weer die naween te hebben Ze vertelden me ook dat het bij elk kind dat je krijgt heftiger word Zijn hier dames die totaal geen naween hebben gehad met de 2e bevalling of meer ?
Hier ook altijd flinke naweeën die 2 a 3 dagen duren. Gelukkig zegt de vk altijd dat ik lekker van de pcm mag snoepen en dat advies volg ik graag op! Scheelt behoorlijk!
yup, bij de eerste een dag last gehad van naweeen, bij de 2e zo'n 3 dagen en tot mijn verbazing na de 3e (en voor mij snelste bevalling) de eerste 2 dagen na de bevalling geen enkele nawee, maar toen begon het feest alsnog! Heb er weer een dag of 3 flink last van gehad, kan niet zeggen dat het erger was dan bij de 2e, maar moest echt puffen. Vooral bij t aanleggen met bv zeg, jeetje au! Niet te druk om maken, het is niet fijn, maar je weet een ding zeker, dat het ook weer overgaat ;-)
Ik heb 2 bevallingen meegemaakt en vooral de 2e ging heel snel, maar ik heb niks geen naweeën gehad. Daar was ik zelfs verbaasd over. Nu weet ik sinds dit weekend dat ik weer in verwachting ben en hoop dus dat het me weer bespaard blijft.
Ik heb alleen bij mijn tweede naweeen gehad, na een weeenstorm van 2,5 uur...( duur van de totale bevalling). De derde bevalling duurde 75 minuten en ging veel fijner- geen weeenstorm en hooguit 3 naweeen.... Alles kan! Het hoeft dus echt niet erger te worden
reacties (0)