Na hoeveel weken de zwangerschap bekend gemaak?

Goodmorning dames
Na aanleiding van een buikfoto die ik geplaatst heb een aantal dagen geleden
Kreeg ik wat reacties van andere dames heek leuk !
Maar ... Ik ben morgen 12 weken zwangen maar ik kan mijn buik amper geheim houden en kreeg veel reacties waarom ik het geheim wilde houden
Wij wachten tot 2 juni dan hebben we een echo en als dat goed is mag de hele wereld het weten hihihi maar ben ik nou zo ouderwets ? Omdat wij willen wachten tot de 12 weken?
Met hoeveel weken maakte jullie aan iedereen openbaar dat je zwanger was ? Ps onze familie weet het wel maar vrienden en kennisen nog niet.

Ik ben heeel benieuwd naar jullie reacties
Xxxx mammalovesyou

674 x gelezen, 1

reacties (0)


  • Dreamgirl2014

    Hey meid, ik heb mijn zwangerschap al bekend gemaakt redelijk snel nadat ik het wist. Ik moest ook wel vanwege mijn job: verpleegster. Moest ik nu nog eens zwanger zijn dan wil ik het ook pas bekend maken vanaf 12 weken. Hoe was je echo gisteren? Mijn zus heeft een echo gehad gisteren en ze weten nu dat het een MEISJE wordt :)

  • Baby 2.0

    Bij mn eerste maakte ik het bekend met 14 weken. Nu wacht ik zo lang mogelijk tot je er niet meer omheen kan. Alleen familie en close friends vertellen wij het na een hopelijk goede echo. Maar derest van de wereld en los van jullie op BB. Wachten wij lekker. Ook omdat ik gewoon weet dat de mensen waarmee ik niet omga, zodra ze weten dat je zwanger bent, ineens wel interesse in je hebben. Ben daar niet zo van dus hou het lekker voor de mensen waarmee we wel close zijn en ons geluk mee willen delen.

  • S.-v.-D.

    Na de 2e echo met 9 weken. Maar bij de 1e wel tot de 12e week gewacht. Directe familie kreeg het wel gelijk te weten

  • nina2014

    met 14,5 week bekend gemaakt

  • Mammalovesyou

    Bedankt voor jullie reacties Ik ben dus niet de enige die wacht tot de 12 weken

  • keizerswensje

    bij m'n dochter bij 14 weken verteld (dat was ons huwelijk) en nu na de 12-weken echo verteld.

  • nog-even!

    Na 5 weken

  • Wienepien

    Ligt er ook heel erg aan hoe snel je buik groeit. Aan naaste familie met 8 weken, na de 1e goede echo. Daarna hebben we het bekend gemaakt met ruim 11 weken, er waren alleen bijna geen reacties meer dat het een verrassing was, de meeste mensen hadden het al gezien. Eigenlijk vond ik dat helemaal niet zo leuk ;-)

  • Florien84

    Bij de eerste wisten mijn ouders het gelijk. Mijn zus met 7 weken. En de rest na 10 weken. Bij een volgende wil ik het absoluut pas met 12 weken vertellen.

  • H1987

    Na de 12-wekenecho.

  • Hope08

    Ik kreeg mijn 2e echo met 10 weken toen hebben we het bekend gemaakt, en omdat ik ook al een buikje kreeg hebben we dst gedaan door middel van een buikschildering.. ( foto in album) Xx