Onze zoon is geboren!

Hoi Meiden,

We zijn in de zevende hemel! Eindelijk, onze zoon is geboren! Het is een plaatje al zeg ik het zelf <3 We zijn ontzettend verliefd! Rayan is zijn naam. 30 juli 2013 om 16:37 uur geboren. Hij weegt 6, 5 pond en heeft prachtige donkere haartjes!

Om kwart voor vijf braken de vliezen en het is allemaal voorspoedig verlopen. Pittige bevalling met kiwi en knip maar het is me toch meegevallen. Ik ben heeeeel emotioneel maar dat is van geluk. Hij is prachtig en het allemaal dik waard! Zal gaiw eens wat foto's plaatsen.

Vijf jaar hebben we op hem gewacht een ontzettende moeilijke tijd maar dat is nu over en gaan we ontzettend van elkaar genieten!

Ooooh ja bedankt lieve meiden voor jullie steun en krachtige woorden! Dat heeft ons goed en vaak geholpen!!!! Super dat dit bestaat.

598 x gelezen, 1

reacties (0)


  • Ami

    Zelf ben ik ook lang niet geweest op de site, maar krijg tranen in mijn ogen en rillingen over mijn lijf, WAT SUPER! Alsnog gefeliciteerd met de kleine knappe man! en nu genieten!

  • mucize

    Van harte gefeliciteerd !! Geniet van elkaar

  • ook al was je nog zo klein in ons hartje zal je eeuwig zijn

    hey alsnog gefeliciteerd ik ben inmiddels verhuisd vandaar dat ik niet gezien had dat je bevallen bent alvast gefeliciteerd en geniet ervan

  • Mamaaa~

  • MamaLinda-79

    Yeah, hij is er!!!! Van harte gefeliciteerd!
    Lekker genieten nu
    XXX

  • lechey

    Van harte gefeliciteerd!!!

  • xCiinndy

    Dubbel en dwars verdiend na zoveel jaren!!! Ontzettend gefeliciteerd en geniet van elkaar! Prachtige naam ook :)xx

  • Leeuwtje27

    Hey meid, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon!! Geniet ervan

  • lieverdanlief

    Van Harte Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon.
    Top en wonderen bestaan als je maar erin geloven blijft. En goed voor elkander zorgt.
    Heel veel geluk en in goede gezondheid met elkander.
    Dikke kus Janet

  • Zonnebloem81

    Super! Gefeliciteerd gelukkige mama!

  • prinses11

    woooow!!! super meid van harte gefeliciteerd. En wat een leuke naam

  • ciaz

    Mooie naam! :-)) geniet

  • babette34210

    GEFELICITEERD!!!!!!!!
    geniet maar lekker van je kleine man

  • Sissyso

    Wow! Zo ontzettend blij voor jullie, gefeliciteerd met jullie zoon! Leuke naam, onze zoon heet Ryan.

  • mamavandeliefstetweeling

    Gefeliciteerd super mom.

  • op.een.roze.wolk

    Super gefeliciteerd jullie hebben het verdiend!! Lekker geniete

  • Mama van Faithlynn-Anna

    Gefeliciteerd!!! En geniet maar lekker van jullie wonder.. Heel veel geluk met zijn 3tjes

    Liefs Esmeralda en Faithlynn

  • Loeka

    Super, gefeliciteerd!!

  • djasmin

    Gefeliciteerdddddd

  • 5kiddies

    Gefeliciteerd en leuke naam:) zo gaat mijn zoon ook heten als die ooit komt:D... geniet van je gezinnetje

  • septemberkindjes

    Gefeliciteerd!

  • blenntmama

    Krijgen we een foto te zien?????

  • blenntmama

    Gefeliciteerd!!!! Geniet van jullie langverwachte wonder!!!!
    Liefs

  • nurse2003

    van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon. en wat een leuke naam!!! geniet van jullie gezin!!!

  • nikki76

    Van harte gefeliciteerd!! Heel veel geluk en geniet van jullie gezinnetje!

  • zonnestraaltje5

    gefliciteerd meid geniet van jullie zoon

  • Elss

    Super gefeliciteerd, heel veel geluk en geniet ervan!!

  • anoniempje2014

    Gefeliciteerd

  • danika

    Vanharte, nu genieten

  • sou

    Ah meisje super van harte gefeliciteerd. Ben zo blij voor je. Hooop dat het allemaal.goed gaat met jullie rn geniet er volop van, het klinkt cliche maar ze groeien hard ecjt waar.
    Dikke kus Sou

  • oumprinsesjes

    Gefeliciteerd met je zoon! Geniet van hem, ze worden zo snel groot! Het is het wachten zeker waard geweest, nu lekker van elkaar gaan genieten. Liefs

  • monk85

    Gefeliciteerd!! Geniet ervan!

  • meissie2012

    Gefeliciteerd