Dat kan er ook nog ff bij!

Ja hoor ik ook altijd met mijn grote mond!
Ik ben fijn langs de buikgriep periode gefietst! Wel flink verkouden en hoesten tot en met maar het overgeven enzo wat je veel hoorde over geslagen!
Nou niet dus! Gisteravond werd het me niet goed en vanacht begon het!
Vooral ook heel handig met een bekkeninstabiliteit! Maarja een goeie afsluiter voor een verschrikkelijk jaar! Na alles wat er gebeurt is! ( buiten dat ik wel weer zwanger ben geworden het lichtpunt van het jaar!)
Stelt een griepje niks voor!
Het is alleenniet zo handig nu natuurlijk met de bekkeninstabiliteit, baby die me tegen de maag ligt te duwen werkt ook niet echt mee,,, dochterlief die vakantie heeft en manlief die werken moet!

1224 x gelezen, 2

reacties (0)


  • wishing rope

    beterschap

  • Happy-love1

    Hier ook gehad een goede 24 uur aan 1 stuk door overgeven..( pauzes van max een uur) kwam ook idd omdat mn binky lekker tegen de maag aandrukte en het dus verergerde " het moeten overgeven" mn heupen en bekken ook een behoorlijke klap daardoor gehad.( sinds 1.5 week weer beter) merk nog de nasleep..ook zoontje en man hebben het gehad...en nu mn zoontje helaas het 2de griep virus te pakken door de lage weerstand nog door die buikgriep. Koorts hoesten en snotverkouden..

    Hopelijk wordt je snel beter! En ook al hou je het niet binnen..blijf drinken!! Warme douche of bad en probeer na het drinken wat te slapen zodat het vocht wat binnen blijft.. misschien kan familie of vrienden even een dagje oppassen? eten is minder belangrijk nu...de baby " eet wel van jou" beterschap meid

  • nina2014

    sterkte

  • Lady-Whistledown

    Ik had het ook. Gelukkig duurde het maar kort. Ik kon in de loop van de dag alweer eten en ik was de volgende dag alweer beter. Ik hoop jij ook.

  • Marj0lein

    Ik had t ook rond jou termijn.. Vreselijk!! Echt een aanslag op lichaam vond ik! Succes komende dagen.. Hoop dat je wat kunt bijkomen..