Joe weer thuis





Joey mocht weer mee naar huis. Zijn zuurstof gehalte in zijn bloed is verder de nacht netjes gebleven, naast de vele pufjes. Hij mag nu thuis ook puffen om de vier uur. Maar je wordt wel dol van hoe ze het tegenwoordig aanpakken in het ziekenhuis. De een zeg goed blijven puffen om de vier uur vier pufjes en de ander zegt dat die niet overtuigt is van de werking van het medicijn dus hoef ik het niet te geven. Ja dan is Joey nog steeds benauwd en doen ze niets aan. Daar begrijp je toch niets van he! Gister moets hij blijven en was het allemaal twijfel achtig of hij aan het zuurstof zou moeten en nu mag hij naar huis zonder. Ik mag dus zelf kijken wat ik wil doen. Nu helpen die pufjes idd niet afdoende maar het lijkt toch wel te schelen, moeilijke situatie dus. We hebben ons zagende knorrepotje dus gelukkig weer mee naar huis maar de stakker is nog steeds benauwd. Gelukkig is het een vrolijk ventje en kan de situatie aardig hendelen alleen de warmte valt nu niet mee natuurlijk. Wat een gedoe allemaal he! Nee dat gestuntel van dokters over mijn ventje naast alles wat er gebeurt maakt me echt boos. Je kan zo toch niet meer op de artsen rekenen en vertrouwen. De volgende keer als ik weer in zo'n situatie kom pak ik me kind en stap ik naar een ander ziekenhuis want dit gedonder is iedere keer in het zelfde ziekenhuis. Hoop vanacht thuis weer een beetje te slapen en dat joey het aardig doet, want in zo'n ziekenhuis gaat het bijna niet. Om het uur kwam de arts langs en snachts om het uur een verpleegkundige en alle toeters en bellen en dan zo naar huis dat is toch niet te begrijpen. Het is waarschijnlijk een virus maar meestal is dat na een week a 10 dagen wel over ik loop al twee weken. Dus ik ga maandag maar de huisarts bellen en vragen of hij toch niet iets anders heeft waar hij misschien een kuurtje voor kan krijgen, alles om me jochie te helpen. En als ik het goed weet heeft Dean ook zo jong antibiotica gehad en deed hem toch erg goed. Dus hoop dat ik zo toch wat kan doen voor mijn kereltje. Maar goed ik heb me ventje weer thuis in zijn eigen omgeving en dat is toch het beste voor hem. Sorry voor mijn spuien (ben ook moe en heb voorhoofdontsteking ook aan een kuur) maar ik moest het even kwijt hoor. Hoop dat ik snel weer leuke blogs kan schrijven.
En hoop dat jullie wel leuke dingen mee maken en mee te lezen. Goed weekend allemaal.

Groetjes, Spuiende mama




482 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sonja.M.

    Meid, spui er maar flink op los, je moet het ook kwijt. En als je geen goed gevoel hebt bij het ziekenhuis, er zijn er nog meer hoor. En niets frustrerender dat dat de ene pleeg A zegt en de ander B.

  • Franny

    Jeetje meid dat zal allemaal neit meevallen zeg..! Ik vind het nu soms al zwaar met 2 gezonde kids..! Nou ik heb bewondering voor je kop op en sterkte..! Dikke knuffels voor jullie allemaal..!

    Francis

  • k.abouter

    Heb je laatste twee blogs net gelezen... Wat een gedoe weer allemaal. Kan me voorstellen dat het je af en toe even allemaal teveel wordt hoor. Ik wens jullie allemaal veel beterschap en hopelijk wordt het snel wat rustiger voor jullie allemaal. Succes met de operatie(s). Liefs marieke