Uitslag IUI poging 2

Gisteravond heeft de rode draak zich weer aangekondigd en hoe! Ik heb vanacht liggen janken in bed van de pijn. Zoveel pijn heb ik nog nooit gehad bij een ongesteldheid!
Hebben meer dames hier last van sinds de vruchtbaarheidsbehandelingen? Of is dit toch iets wat ik moet gaan aangeven bij de arts? Ik moest eerst 3 Aleve en 2 paracetamol nemen voor dat ik fatsoenlijk kon slapen! Ik weet dat zoveel pijnstilling niet goed is maar ik kon geen kant op vanwege de enorme pijn in mijn buik!
Maar goed helaas weer geen positief nieuws. Morgen maar weer naar de poli bellen voor een afspraak voor een FM tussen cyclus dag 7-10. Ben heel benieuwd hoe het deze maand gaat lopen en of we informatie krijgen over het eventueel start van ivf mocht poging 3 ook mislukken! We gaan eerst heel hard duimen det poging 3 goed zal gaan en hier wat moois uit komt.

423 x gelezen, 3

reacties (0)


  • loverbaby8

    Hoi, jammer dat bij jou ook niet gelukt was, laten we idd hopen op poging3. Ze zeggen 3 keer is scheepsrecht dus hopen maar .

  • keesjes76

    Zo vreselijk veel pijn heb ik gelukkig nooit gehad, maar inderdaad kunnen de cyclussen in de medische molen pijnlijker zijn dan normaal. Geef de hoop nog niet op en neem desnoods een maand pauze om even op adem te komen.... Wij hebben 4x IUI gedaan en daarna ook even rust gehouden. Sterkte!

  • Roosz

    Dat is geen fijn gevoel! Ik zit ook in ronde 2 van iui maar heb de hele Week ook al verschrikkelijke pijn van ongesteldheidsgevoel. Mijn menstruatie was vorige keer ook wat heviger dus bereid me vast voor op deze dagen..... Rustig aan doen en heel veel succes met poging drie!

  • fitchick

    How wat vreselijk!. Ook dat het weer niet raak is. Ik heb ookal 2 keer helse menstruatie krampen gehad tijdens dit nare proces. Normaal 2 aleve feminax en niks aan de hand. En nu niet eens kunnen staan van de pijn. Dat ik me afvroeg zouden weeën nog erger zijn. Dus misschien heeft het te maken met de extra hormonen geen idee.