34 weken!

Het gaat echt nog gebeuren!!! Wij mogen binnenkort echt echt echt gaan genieten van nieuw LEVEN!!! 
Ik kan het me echt niet voorstellen...lijkt zo onwerkelijk! 

Maandag naar de gynaecoloog geweest en we kregen geweldig nieuws te horen. Alles was stabiel gebleven binnenin en onze man doet het nog steeds goed! Hij woog toen 2kg en dus perfect op schema. Ook mijn gynaecoloog was zeer benieuwd of ik ook deze keer op 36 weken zou bevallen, maar we hopen echt allemaal van niet! Een weekje later zou echt ideaal zijn ;) 

Alles staat alvast klaar voor de komst van de kleine broer. We zijn benieuwd, zenuwachtig, bang tegelijkertijd. Vreemde periode is het wel. 

Binnen een goeie week zou ons meisje 1 jaar zijn geworden...ergens wil ik er niet teveel bij stil staan, maar ze verdient het echt om dat wel te doen. We zien wel. We laten het op ons afkomen. 

Eigenlijk geen of weinig nieuws. Mss nog even mijn excuses dat ik amper nog reageer op blogs of vragen. Ik heb vandaag 200 nieuwe berichten en ik zie er geen begin aan. Wel jammer ergens, want het was wel leuk als je mensen begint "te kennen", maarja ;) 

Ik hou jullie op de hoogte dames! 

439 x gelezen, 0

reacties (0)


  • claudia1983

    Jeetje.wat.is.je.zwangerschap toch hard gegaan zeg. Succes met de laatste de laatste loodjes.

  • justjenn

    doe lekker rustig aan meid, alles op jullie tijd, niemand hier loopt weg. fijn om te horen dat het goed gaat met jullie

  • babygirl08

    wat super dat het goed gaat met jullie kleine man
    hopelijk blijft hij even nog zitten
    en heel veel sterkte met de dag van je kleine meisje

  • MirAkle.Ma.Y

    denk aan jullie

  • mijn schatjes

    Ooh super dat alles goed gaat met je klein prinsje in de buik, en de grote prins hoe is daar mee? Ik geloof best dat het spannend is voor jullie, jeetje al 1jaar zou ze geworden zijn tijd vliegt hé, we zullen zeker aan Nina denken

  • mama van kindjes Br.

    Zo super dat alles goed gaat met de kleine man.
    Geniet maar van de laatste dagen.

  • mama van Cruz, Jazz en Noe

    geniet van je laatste weekjes! nog even en jullie hebben je kleine wondertje vast...
    Nina verdient zeker een prachtige 1e verjaardag! Cruz gaat op 1 april ook een ballonnetje oplaten voor Nina!

  • miiepj-aapie

    Rustig aan meid! En aub ga met verlof! Geniet van t getrappel! Doe niet eigenwijs;)

    Nina verdient het zeker! En weet ook zeker komt helemaal goed. Wat vliegt de tijd zeg weet nog dat we stil moesten zijn over de zwangerschap van nina. Pfff waar blijft de tijd!
    Ben benieuwd naar jullie knutselwerk

    Hopelijk over 3 weken goed bericht of beter geboortebericht!

  • enjoylife

    ik vind jou zo een scheetje.. positief mens ben je toch... vind het allemaal kei dapper hoe je het doet!

  • Nala01

    Supergoed nieuws! Probeer er ten volle van te genieten! En we laten op 1 april ook een ballonnetje op voor Nina!

  • lola01

    spannend allemaal hoor!

  • mamavan3boys85

    hee meis, wat een spannende tijd zeg en wat fijn dat alles bij de laatste controle in orde was!
    Jeetje zeg is het alweer bijna een jaar geleden? Alvast veel sterkte en liefde toegewenst volgende week! kus!

  • Super-trotse-mama

    Wat een geweldig nieuws en oh zo spannend, ook een moeilijke periode die aanbreekt voor jullie heel veel sterkte op de 1 ste verjaardag van jullie kleine meid. Dikke knuffels

  • hoop~droom~verlang

    En ik heb een mooi cadeautje voor Nina

  • MamaVanKy4

    super dat alles goed gaat! nog eenn paar weekjes geduld! en sterkte in dezemoeilijke periode tg ook wel! gemengde gevoelens maar probeer er tog maar zoveel mogelijk van e genieten van je mooi buikje xx

  • saar82

    Wat is de tijd snel gegaan! Voor je het weet is jullie kleine mannetje er! Een bijzondere en moeilijke dag, de geboortedag van jullie mooie meisje. Sterkte meis!

  • miss-i

    Spannend,.het kort op!

  • having-a-baby

    Fijn dat het goed gaat zeg! De laatste weekjes gaan nu echt in en dan kan het genieten beginnen.
    Natuurlijk verdient jullie meisje het ook om er bij stil te staan, naast de verdrietige tijd is het ook een tijd om extra stil te staan bij de mooie momenten die jullie met Nina hebben gehad.
    En wat een berichten zeg! Wauw dat zijn er een heleboel maar zie dat je ook enorm veel vriendjes hebt!

  • M~N

    Oehh meid wat heerlijk! Wat een geweldig vooruitzicht!!! Geniet ervan en suc6 met de laatste loodjes

  • MlovesB-F

    die tijd gaat toch vlug hé... je zal vlug je kleine ventje in je armen hebben!

  • Tinyke

    Spannend nu, de laatste weken! En broer gaat echt nog wel even blijven zitten! Ook een moeilijke tijd nu voor jullie, daarom ook veel sterkte gewenst! En ik denk dat Nina vanop haar sterretje toch ook zal waken over haar kleine broertje en haar grote broer ook natuurlijk en haar superlieve mama en papa!

  • D-K

    Wat gaat het snel ineens zeg! Jullie gaan een mooie tijd tegemoet, en Nina en Luca zullen trots zijn