huh? dat was toch pas ergens in mei hoor ik je denken... en dat klopt ook helemaal :-)
maar ik realiseerde me ineens dat als ik geen miskraam had gekregen ik vandaag was uitgerekend. gek idee. nu heb ik nog een halfjaar te gaan.
zwanger zijn is niet mn hobby, bij mijn dochter niet & bij de miskraam ook niet.. dit keer leek ik het (ondanks alle spanning tot de eerste echo) het zowaar leuk te vinden en besloot er zo veel mogelijk van te gaan genieten.. helaas gooit bekkeninstabiliteit nu roet in het leven. heb me ingeschreven bij de bekkenfysio in de hoop dat die erger kan helpen voorkomen. Ook probeer ik waar het kan wat rustiger aan te doen in mn werk. hopelijk wordt het niet heel veel erger.
verder ben ik morgen jarig :-) mn dochter is laaiend enthausiast en wil vanalles voor mij maken.. ben benieuwd wat ze voor me heeft als ik thuis kom morgen :-D
reacties (0)