Nou meiden, de zenuwen beginnen toch wel weer toe te slaan! Aankomende vrijdag hebben we een termijnecho om te bepalen hoe oud ons kleintje nu echt is.
Volgens de laatste echo ben ik vrijdag 8w en 5d en volgens mijn eigen berekening ben ik dan 10w en 2d....dit scheelt 1 week en 4 dagen! De gyn gaf aan dat ik me niet druk moest maken, dat deed ik dan ook niet, tot aan vandaag. Er spookt weer vanalles door mijn hoofd: zal ons kleintje goed gegroeid zijn, hoever ben ik nu eigenlijk, zal het hartje nog wel kloppen???? pfff ik word moe van mijzelf.
Ik hoop zo dat ons kleintje het goed doet en wij weer opgelucht naar huis kunnen met mooie foto's. Was het maar vrijdag.
Wij krijgen ook uitleg en info over de combinatietest. Zijn er meiden die deze test gaan doen? Ik twijfel en daarom krijgen we ook uitleg en info. Het blijft in mijn ogen een berekening, dus 100% zekerheid kunnen ze je nooit geven. Daarbij, mocht de test slecht uitpakken, dan kun je een punctie laten doen....maar ja dan bestaat er weer een kans op een miskraam. Moeilijk moeilijk moeilijk. Hopelijk meer duidelijkheid vrijdag.
Veel liefs en duimen jullie met me mee meiden.
Ik heb om 8:45 uur de echo.. lekker op tijd, dan hoeven we niet te stressen :-)
reacties (0)