Ik ben net terug van de verloskundige..
Mijn moeder heeft gereden omdat ik dat niet meer kan haha, dus die was mee. Ik heb gevraagd of ze wilde kijken naar ontsluiting, en dan eventueel strippen.
Dit heeft ze gedaan, maar ik had maar net een halve vinger, dus nog geen centimeter! :'(
Strippen was dus niet mogelijk, helaas..
Ik heb nu voor volgende week weer een afspraak, als ik precies 41 weken ben.
Maar ik vond dat voor een 2e strippoging wel wat laat, dus we hebben afgesproken dat de dienstdoende verloskundige me even belt vrijdag om thuis te komen strippen.
Dat is wel een fijn idee, dan weet ik ook gelijk of er al iets meer ontsluiting is!
Had trouwens vanmorgen wel erg veel harde buiken en was ook erg misselijk, maar dat was na het vk-bezoek weer over.. Daarna nog lekker met m'n moeder gegeten op een terrasje was gezellig! (Heb nu alleen geen zin meer om avondeten te maken want ik heb al op, arme Simon!!)
Maargoed, zo staan de zaken er dus voor.. Het kan natuurlijk altijd nog spontaan komen, maar vind het wel jammer dat het strippen niet mogelijk was.. Dat geeft je toch een gevoel 'dat er iets gebeurd' ofzo..
Ik hou jullie op de hoogte! Xx
reacties (0)