Veranderingen

Er hangt verandering in de lucht. Toen Noor geboren werd, begon het warm te worden, de zomer kondigde zich aan. En nu, nu ook het einde van mijn verlof in zicht is, voel je de herfst. En die maakt me duidelijk dat dingen gaan veranderen.


Morgen weer werken gaan. Na een mooie tijd met Noor en ook een vakantieperiode met Kaat. En het maakt me langs één kant erg droevig dat het voorbij is en we nooit nog zo lang uitgebreid samen gaan zijn. Het was zo mooi, de kraamtijd, het leren kennen van Noor, de wandelingen, spelen, voeden, de zus die naar school ging, haar elke dag kunnen gaan halen, de picknickjes met ons drieën, … Ik besef dat ik gezegend ben, met de tijd die we gekregen hebben, met de leuke momenten die we toch wel overwegend hadden. Maar toch, knaagt het dat het voorbij is. En heb ik ook spijt dat we ook dingen niet gedaan hebben, dat er ook geruzie was, blablabla. Maar vooral vult mijn hart zich met warmte en weemoed als ik denk aan wat we gehad hebben.


Noor, je gaat morgen naar de creche. Ik ga je ver-schrik-ke-lijk hard missen. Ik hoop echt dat je het er naar je zin zal hebben, dat de verzorgsters je guitige lach zien, dat ze je de aandacht geven die je verdient, dat je er kan spelen, rusten, … Ik kom je halen, wees daar maar zeker van en ik zal je de hele avond ter compensatie knuffelen J


Kaat, je ben een super meid. Als grote zus, als dochter, als euh, Kaat – aka Ballerina (zoals je jezelf nu noemt). We hebben leuk gespeeld en het was fijn je vorderingen te zien, je te horen lachen, te zien hoe goed je jezelf kan vermaken. OK, we zijn twee karaktertjes bij elkaar en soms dreef je me tot waanzin, maar ik hou ontzettend veel van jou en ik heb me super geamuseerd met jou.


Ik moe toegeven dat ik ook wel wat schrik had; heelder dagen met twee kleintjes en mèt slaaptekort. Maar al bij al viel het goed mee en hebben we van elke dag het beste gemaakt.


Morgen dus terug naar de grote wereld, ik ben er vandaag nog niet klaar voor. Ik zal jullie zo missen. Daarom liep ik zowat heel de dag te huilen. Ik neem niet graag afscheid, ik laat niet graag los. Maar daarom –woensdag zijn we gelukkig al weer samen thuis.


Bedankt lieve meisjes, voor onze tijd samen. Ik hoop dat jullie het ook leuk vonden.


Liefs,


Mama

509 x gelezen, 0

reacties (0)


  • juffrouw piertje

    Ik kan mij goed voorstellen dat het even slikken is. Wat zal je nog meer genieten van de tijd dat je weer samen zal zijn met jouw meiden.

  • bobbie

    Succes vandaag ! Effe moeilijke moment hé, weer los laten.